• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Pierwszy salon Change Lingerie w Gdańsku

  2017-12-01
  Dokładnie od 23 listopada klientki z Trójmiasta i okolic mogą cieszyć się nową marką na bieliźniarskim rynku. Otwarto pierwszy salon Change Lingerie w Galerii Bałtyckiej.

  Miłośniczki (i miłośnicy) bielizny, to do Was. Duńska marka Change Lingerie otworzyła swój pierwszy w Trójmieście, a dwudziesty w Polsce butik. Z tej okazji przez tydzień otwarcia, to jest do 3 grudnia, w salonie Change Lingerie w Galerii Bałtyckiej obowiązuje specjalny rabat -40% na cały asortyment. Zanim ruszycie na zakupy, kilka słów o sklepie.

  lingerie_3

  Change Lingerie to duńska marka, którą wyróżnia szeroka paleta rozmiarów biustonoszy (miseczki od A do M). Kolejną jakością wyróżniającą Change jest idealny dobór bielizny dzięki pomocy brafitterek, dostępnych w każdym salonie. Każda kobieta wie, że dobrze leżący biustonosz potrafi zrobić dużą różnicę. A na uwagę zasługuje też modne wzornictwo nowych kolekcji.

  lingerie_4

  Obecnie Change oferuje trzy kolekcje: idealna na co dzień Change, zmysłowa i dopracowana w najmniejszym szczególe Charade i minimalistyczna, a zarazem sensualna Intimate. Oprócz tego marka ma stałe linie Sport i Basic.

  lingerie_1

  lingerie_2

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere