• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Olsztyn-Mazury – nie tylko lotnisko

  2017-11-22
  Port Lotniczy Olsztyn-Mazury to nie tylko lotnisko! Poza spotkaniami biznesowymi można tu obejrzeć ćwiczenia wojskowe, stać się gwiazdą telewizji czy uczestniczyć w niesamowitym evencie.

  W sierpniu lotniskowy terminal stał się... planem zdjęciowym. Do portu lotniczego zawitała ekipa znanego i lubianego serialu „Blondynka”. Pasażerowie mieli okazję przenieść się na chwilę w świat telewizji, a nawet zostać gwiazdą!

  olsztyn_1

  27 września podolsztyńskie lotnisko było poligonem dla ćwiczeń powietrzno-desantowych Dragon 17. Ich scenariusz zakładał atak na pozycje przeciwnika oraz utrzymanie zdobytego portu lotniczego. Dla niektórych był to zupełnie normalny dzień pracy, dla innych – okazja do niesamowitej przygody i zobaczenia czegoś wyjątkowego.

  Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się „Odlotowe Haloween pod gwiazdami”, które odbyło się oczywiście pod koniec października. Na terminalu zostały przygotowane atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dla tych, którzy uwielbiają patrzeć w niebo, przygotowane zostało mobilne planetarium, a dla tych, którzy lubią się bać – pokój strachu. Poza rozrywkami tematycznymi dzieci miały okazję skorzystać z przygotowanych przez animatorów gier i zabaw, warsztatów plastycznych czy kącika szalonych fryzur. Odbyło się także zwiedzanie lotniska z przewodnikiem oraz wiele innych niespodzianek.

  Port Lotniczy Olsztyn Mazury to wyjątkowe, położone w pięknym otoczeniu miejsce, które zrealizuje wymarzone wydarzania razem z Wami!

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere