• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Sylwia Gutowska

  Rozmawia, pisze, potem redaguje. Interesuje się kulturą wysoką, średnią i niską, bo jest prawdziwą (post)humanistką. Od dobrej książki woli tylko teledysk MC Hammera. Czasem śmieje się z własnych żartów, ale poza tym woli słuchać historii ciekawych ludzi. W poszukiwaniu sensu życia jeździ po mieście i śpiewa w swoim samochodzie.


  Francuski sylwester... w Gdańsku

  2017-11-19
  Pożegnanie roku to często najlepsza impreza w tymże. Oczywiście, jeśli zadbamy o dobre towarzystwo i oprawę. W Bunkrze nie zabraknie ani jednego, ani drugiego.

  bunkier_3Klubogaleria Bunkier to największy, trójpoziomowy klub w Trójmieście. Co weekend odbywają się tam imprezy klubowe, jedyne na taką skalę w Gdańsku. W tygodniu natomiast nie braknie wydarzeń kulturalnych i innych ciekawych rozrywek. Ale Bunkier słynie też z legendarnych wydarzeń specjalnych. Jednym z nich jest właśnie sylwester.

  W tym roku 31 grudnia goście będą bawić się w klimacie starego kabaretu Moulin Rouge. I to od uczestników imprezy twórcy klubu oczekują fantazyjnych przebrań. Królować będą zmysłowe stroje i zdecydowane kolory. Muzyka, jak zwykle grana na dwóch poziomach, będzie płynąć przez całą noc, a zabawę urozmaicą pokazy kankana. Możecie więc spodziewać się balangi jak z przełomu wieków.

  Jeśli chodzi o wstęp, opcji jest kilka. Można wybrać rezerwację miejsca z cateringiem bądź bez. Bunkier przewidział też, że nie wszyscy chcą spędzić sylwestrowy wieczór w jednym miejscu, dlatego wprowadził opcję taniej wejściówki na imprezę, bez rezerwacji miejsca siedzącego. Na przebranych czeka zniżka. Więcej informacji znajdziecie niebawem na stronie Klubogalerii Bunkier.

  bunkier_1

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere