• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Były "Niebezpieczne kobiety", teraz czas na "Kobiety mafii". Pierwsze zdjęcia z nowego filmu Patryka Vegi

  2017-11-16
  Bogusław Linda został bossem Grupy Mokotowskiej, a do gangsterskiego światka dołączyli także Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant, Tomasz Oświeciński, Julia Wieniawa oraz Katarzyna Warnke. Oto najnowszy obraz w reżyserii Patryka Vegi.

  Nadciągają „Kobiety mafii”. Film jest spojrzeniem na jedną z najniebezpieczniejszych organizacji przestępczych w Polsce – Grupę Mokotowską, ale z perspektywy kobiet, czyli żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W głównych rolach obsadzono Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską, Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke oraz Julię Wieniawę. W postacie męskie wcielą się Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański oraz Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. Zdjęcia do filmu kręcone są w Polsce, Maroko, Hiszpanii, Danii i Szwecji.

  Kobiet-mafii-(3)

  Nad scenariuszem do nowego filmu Patryk Vega nie pracował sam: „Po Pitbullu. Nowych porządkach skontaktował się ze mną gangster z Grupy Mokotowskiej. Miał pretensje o to, jak został pokazany w filmie. Po pewnym czasie zwrócił się do mnie z zaskakującą propozycją. Doszedł do wniosku, że zamiast się mścić, może lepiej byłoby, gdybyśmy napisali razem scenariusz. Początkowo potraktowałem to z przymrużeniem oka. Odbywający wyrok gangster spisał w celi historię przestępstw, napadów i zabójstw, w których brał udział, opisując w najdrobniejszych szczegółach autentyczne sytuacje wraz z kapitalnymi dialogami. Powiedziałem mu: Ok. Zróbmy ten film, ale opowiedzmy tę historię z punktu widzenia kobiet, które funkcjonowały w przestępczym świecie. Gangster skontaktował mnie ze swoją żoną, a potem z kolejnymi kobietami gangsterów, które opowiedziały mi historię Grupy Mokotowskiej z własnej perspektywy. Tak powstały Kobiety mafii – najlepszy scenariusz, jaki miałem w życiu” – mówi Vega.

  Kobiet-mafii-(4)

  Prezentujemy wam pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu, którego premierę zaplanowano na 23 lutego 2018 roku.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere