• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Cała branża w jednym miejscu

  2017-11-13
  7 listopada Stowarzyszenie Branży Eventowej już po raz czwarty zaprosił0 managerów, dyrektorów działów marketingu, specjalistów z departamentów zakupów, PR-owców, HR-owców oraz wszystkich przedstawicieli branży na IV Konferencję Event Biznes.

  Impreza miała na celu popularyzację informacji na temat budowania marki oraz korzyści sprzedażowo-wizerunkowych uzyskiwanych dzięki stosowaniu event marketingu.

  kreatyw-media_018

  Nad merytoryką, doborem mówców oraz tematyką wystąpień wydarzenia czuwała 22-osobowa Rada Programowa. Członkini zarządu ds. edukacji Stowarzyszenia Branży Eventowej i dyrektor programowa konferencji, Anna Nowakowska, podkreślała, że to szerokie kompendium wiedzy zostanie przekazane przez wybitnych prelegentów zarówno z Polski, jak i zagranicy, stanowiących niepodważalny autorytet w świecie event marketingu z bogatym porfolio projektów, zrealizowanych dla największych marek. Byli to specjaliści, którzy co dzień stosują narzędzie, jakim jest event i event marketing, dzięki czemu mogli podzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem i poprzeć je konkretnymi przykładami i analizami danych, wskazując na skuteczność narzędzi.

  W ramach konferencji odbyły się dwa panele dyskusyjne: „ Event marketing a employer branding – skuteczne narzędzia w budowaniu wizerunku pracodawcy” oraz „Przyszłość w eventach. Jak trendy zmieniają eventy? Presja czy nowa rzeczywistość?”. W wystąpieniach brało udział piętnastu prelegentów.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere