• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Piąte urodziny AïOLI

  2017-11-10
  AïOLI, jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej gastronomii, 13 listopada obchodzić będzie swoje piąte urodziny.

  Co się wydarzyło dokładnie 13 listopada, pięć lat temu? Otwarte zostały drzwi pierwszej kantyny AïOLI! I to właśnie tej na Świętokrzyskiej 18 – podczas budowy drugiej linii metra.
  Mimo utrudnień w komunikacji, pozamykanych ulic itp., w AïOLI nigdy nie brakowało gości. Od porannych godzin po późny wieczór przed wejściem ustawiały się kolejki. W kwietniu tego roku koncept AïOLI powiększył się o kolejną kantynę AïOLI inspired by Gdańsk przy Partyzantów 6.

  AïOLI to koncept gastronomiczny, który zapoczątkował w Polsce kulturę spędzania czasu na mieście, wspólnego jedzenia śniadań, spotkań biznesowych przy lunchu czy wieczornych celebracji w gronie przyjaciół.

  To już piąte urodziny AïOLI. Jak zawsze organizatorzy nie spoczęli na laurach, przygotowując swoim gościom prawdziwą moc atrakcji, twierdząc, że taką okazję należy odpowiednio uczcić! Już w najbliższy poniedziałek, 13.11.2017, widzimy się w AïOLI przy Świętokrzyskiej 18.

  Co czeka na wszystkich gości?

  Od rana (9:00-12:00) śniadanie za dosłowne „hi5” do dowolnej kawy – wystarczy przybić piątkę kelnerowi – cały dzień Martini&Tonic za 5zł, a wieczorem oczywiście totalnie wszystko za 5zł!

  Od godziny 20:00 – koncert Klaudii Szafrańskiej z Xxanaxx wraz z Dj Black Belt Greg z Alkopoligamia.com, na zewnątrz imprezowy samochód Red Bull, na którym Spisek Jednego, Lab Bar Red Bull. Dodatkowo podczas wieczoru AïOLI wyłoni zwycięzców konkursu z Festiwalu Hiszpańskiego – nagrodą jest wyjazd do Sewilli dla dwóch osób.

  Aioli
  To nie wszystko, więcej na miejscu!

  Zajrzyjcie na stronę wydarzenia i potwierdźcie swój udział:
  https://www.facebook.com/events/157618191502617/


  Liczba 5 to także 5 wartości, którym hołduje AïOLI:

  EDUKACJA, KULTURA, CHARYTATYWNOŚĆ, SPOŁECZNOŚĆ, PRZYJAŹŃ

  Dzięki nim AïOLI zrealizowało m.in. te 5 projektów:

  – Jako pierwsi zorganizowaliśmy Senior Speed Dating wspólnie z Dancingiem Międzypokoleniowym i udowodniliśmy, że seniorzy to nie tylko dziadki w kapciach przed TV! Jako pierwsi przystosowaliśmy nasze kantyny do wizyt osób niewidomych i z dysfunkcją wzroku oraz wprowadziliśmy menu w alfabecie Braille. Jako pierwsi rozpoczęliśmy współpracę z wszystkimi warszawskimi Ogniskami Wychowawczymi i Trójmiejskimi Domami Dziecka. Jako pierwsi zorganizowaliśmy charytatywny pokaz mody z okazji Dnia Matki, w którym modelkami były matki z Domów Samotnej Matki wraz ze swoimi dzieciakami. Jesteśmy wyłącznym partnerem kampanii Jem Drugie Śniadanie i edukujemy dzieciaki w szkołach w całej Polsce o niedożywieniu, a także wspólnie z Pajacykiem i Nurture The World dożywiamy dzieci na stołówkach szkolnych. - mówią twórcy kantyny.

  5 to też 5 liczb:

  Ponad 1 milion śniadań za 1zł!
  Ponad 2 tony sosu AïOLI!
  Prawie 1500 #aiolifriends dziennie w 1 kantynie!
  Ponad 300 niesamowitych pracowników w naszym zespole!
  MILIARDY WASZYCH UŚMIECHÓW I NIESAMOWITYCH WIADOMOŚCI!

  #widzimysięwaioli hi5!
  #aiolifriends forever!

   

  13 listopada 2017
  start 20:00
  AïOLI ul. Świętokrzyska 18 Warszawa

  Ailoli_1

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere