• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Bussines Breakfast z Lufthansą

  2017-10-16
  5 września Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” przygotował pierwsze z zaplanowanego cyklu spotkań w formule Business Breakfast, które odbyło się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce.

  Spotkanie skierowane było do przedstawicieli biznesu zlokalizowanego na Podkarpaciu, dla których przewoźnicy lotniczy dedykują przygotowane przez siebie oferty współpracy, tzw. taryfy business oraz VIP. Zaproponowana przez lotnisko formuła spotkań pozwoliła wszystkim uczestnikom na swobodną rozmowę oraz przekazanie oczekiwań związanych zarówno z siatką połączeń, których obecnie brakuje oraz z usługą VIP na rzeszowskim lotnisku.

  Jako pierwsza swoją ofertę zaprezentowała Lufthansa. Przedstawicielka przewoźnika zachęcała przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw do korzystania z oferty Lufthansy, która dzięki codziennemu połączeniu z Monachium daje wiele możliwości dalszych podróży. Zaprezentowano również interesujący program lojalnościowy dla osób często korzystających z połączeń lotniczych.

  Zaangażowanie lokalnych firm potwierdziło potrzebę organizowania takich spotkań, a wspólny cel otwiera możliwości użycia silniejszych argumentów w rozmowach z przewoźnikami lotniczymi.

  źródło: Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka”

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere