• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Sakramentalne "tak" na świeżym powietrzu!

  2017-10-11
  Moda na śluby i wesela w plenerze zapoczątkowana została w Stanach Zjednoczonych. Jednak w ostatnich latach coraz więcej tego typu ceremonii odbywa się również w Polsce, a gro z nich na Pomorzu.

  Gdzie bowiem, jak nie tutaj, znajdziemy tyle urokliwych i różnorodnych zakątków, malowniczych pejzaży, przemawiających do wszystkich zmysłów - od zieleni lasów, poprzez piaskowe wybrzeża, błękit wodnych akwenów, aż po mnogość kolorów łąk czy pól. Wybór jest naprawdę ogromny. Niezależnie, czy zlokalizowane w sercu regionu, czy w otoczeniu miasta - plenery cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych par. Prawdziwych „perełek” nie brakuje, a każdy dopracowany detal sprawi, że ten wyjątkowy dzień zapadnie w pamięci nie tylko nowożeńców, ale również weselników.

  prot_1

  Malowniczo położony pałac to wymarzone miejsce do zaplanowania ceremonii zaślubin w otoczeniu zieleni, przy szmerze fontanny, z widokiem na park. Takie walory, w dodatku wzbogacone o panoramę miasta i atmosferę „Alicji w Krainie Czarów”, oferuje na przykład Quadrille w Gdyni. Baśniowy motyw przewodni może otworzyć przed parą młodą nowe możliwości, przenosząc ją w świat magii i oniryzmu. Ślub cywilny daje pełne spektrum możliwości także w kontekście autorskiego scenariusza czy własnej, indywidualnej stylizacji. Liczą się pomysł, inwencja twórcza i dobra zabawa, do której można zaprosić swoich gości.

  Organizację warto rozpocząć od wyboru głównego punktu zaślubin, gdzie postawiony zostanie stół dla urzędnika oraz krzesła pary młodej i gości. Miejsce to musi być położone centralnie, gwarantując niesamowite kadry, w których narzeczeni pokażą się zebranym. Zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę na drobne szczegóły dekoracyjne, które dodają całości smaku i elegancji. Świeże kwiaty, lampiony, śnieżnobiałe tiule czy ozdobne kule wspaniale prezentują się zestawione z zielenią. Dobrze zadbać o subtelną oprawę muzyczną, która wprowadzi wszystkich w dobry nastrój. Ulubiona piosenka, wybrana przez ślubujących może wszak powiedzieć więcej niż tysiąc słow. Czujny fotograf odda emocje malujące się na twarzach oraz drobne, a jakże znaczące gesty. Takie zdjęcia ogląda się po latach ze wzruszeniem.

  prot_2

  Plener to także wspaniałe preludium dla samego wesela. To tutaj składa się życzenia młodej parze, robi się pamiątkowe zdjęcia z bliskimi, tu wypija się powitalnego drinka na dobry początek zabawy. Na dalszą część imprezy warto wybrać równie interesujące wnętrza. Nic tak dobrze nie podkreśli wyjątkowego charakteru uroczystości jak historyczne salony urządzone w duchu nowoczesności przy jednoczesnym poszanowaniu przeszłości. Delikatne akcenty roślinne i tekstylne, pięknie wydrukowane menu czy winietki i drobne upominki dla gości to szczegóły, które na pewno się liczą. Dopełnieniem całości niech będzie specjalne menu w wersji fine dining. Idealnie choć raz odejść od tradycyjnej weselnej kuchni, postawić nie tylko na smak czy zapach, ale i wygląd potraw. Niech staną się kwintesencją tego wyjątkowego dnia.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere