• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Warmia&Mazury Travel Workshop 2017

  2017-10-06
  8 września w Porcie Lotniczym Olsztyn Mazury odbyła się I edycja Warmia&Mazury Travel Workshop 2017. Celem warsztatów turystycznych była interakcja krajowych i zagranicznych podmiotów zainteresowanych uruchomieniem regularnych połączeń czarterowych w 2018 roku.

  W spotkaniu wzięli udział profesjonalni organizatorzy turystyki przyjazdowej z Niemiec na Mazury, zainteresowane linie lotnicze, takie jak Small Planet i Sprint Air, przedstawiciele firm dostarczających usługi z zakresu transportu naziemnego oraz lokalnej branży turystycznej. Gośćmi specjalnymi byli pracownicy czołowych firm organizujących turystykę wyjazdową z Obwodu Kaliningradzkiego.

  Temat uruchomienia turystycznych połączeń czarterowych na Mazury i z Mazur jest newralgicznym punktem strategii przyjętej przez podolsztyńskie lotnisko i województwo warmińsko-mazurskie od samego początku istnienia portu lotniczego. Frekwencja na warsztatach dopisała, co może świadczyć o realnym zainteresowaniu stron i o tym, że założony cel jest coraz bliższy realizacji.

  Honory gospodarza podczas sesji plenarnej czynił Marcin Kuchciński – Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

   

  źródło: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere