• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Aleksandra Budka

  Wymarzyła sobie, że zawodowo będzie słuchać muzyki. Dziś nie tylko muzyki słucha, ale też o niej opowiada i pisze. Pasjonatka radia i klimatu retro, kolekcjonerka płyt, okularów i torebek. Od wielu lat związana z radiową Trójką. Fanka Grzegorza Ciechowskiego, przez co jej serce jest z pewnością biało-czarne. Kawę zaś pije zawsze białą.


  Filmowa Gdynia razem z Anywhere.pl

  2017-09-22
  Podczas kolejnego dnia nadawania z samego centrum Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych nasze studio odwiedzili znakomici goście.

  Dawid Dróżdż rozmawiał z Marcinem Borchadrtem, scenarzystą, reżyserem i filmoznawcą. Podczas festiwalu widzowie mogli obejrzeć jego film „Beksińscy. Album wideofoniczny”, będący zapisem historii rodziny malarza Zdzisława Beksińskiego oraz jego relacji z synem Tomaszem. Scenariusz oparto o biografię Beksińskich autorstwa Magdaleny Grzebałkowskiej. Nasz gość zdradził także, że na podobnej konwencji oprze swój kolejny film, którego bohaterem będzie podróżnik Tony Halik.

  Marcin Koszałka, reżyser i operator, opowiedział o wrażeniach z festiwalu, swoich faworytach w Konkursie Głównym oraz o Katowickiej Szkole Filmowej, w której wykłada.  Koszałka pracuje właśnie nad zdjęciami do filmu „Pies”, realizowanego w koprodukcji polsko-rumuńskiej.

  Magda Juszczyk po seansie konkursowego obrazu „Cicha noc” zaprosiła do studia reżysera Piotra Domalewskiego oraz odtwórców głównych ról – Dawida Ogrodnika i Tomasza Ziętka. Pełne emocji rozmowy możecie obejrzeć na naszym profilu na Facebooku.

  Przed nami kolejny dzień pełen rozmów o kinie, seansów, zakulisowych dyskusji oraz festiwalowej atmosfery. Otwieramy nasze studio, śledźcie nasze wejścia na żywo prosto z Teatru Muzycznego w Gdyni!

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere