• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Dzień Pozytywnie Zakręconych w AIOLI

  2017-08-17
  „Pozytywnie zakręcony człowiek, to taki, który ma bzika na punkcie swojej pasji, miewa zwariowane pomysły, jest urodzonym optymistą, a w jego towarzystwie zawsze jest weselej. Właśnie tacy są #aiolifriends”, mówią twórcy AIOLI, sieci restauracji działających w Warszawie, a od niedawna także w Gdańsku. Już dziś na ich gości czeka niecodzienne wydarzenie.

  17 sierpnia AIOLI świętuje Dzień Pozytywnie Zakręconych. Kto mógłby wymyślić takie szaleństwo? Tylko oni! Twórcy kantyny, która od samego początku miała być więcej niż miejscem, w którym serwowane jest dobre jedzienie, mówią: „tacy właśnie jesteśmy! #aiolifreaks!”. Tego dnia lokale AIOLI przeniosą gości w totalnie zakręcony świat – luzu i dobrego humoru. Wszystko po to, by pokazać, że Dzień Pozytywnie Zakręconych może trwać przez cały rok – wystarczy trochę dystansu do siebie i innych. Od rana w kantynach będzie kolorowo i wesoło – jak na AIOLI przystało.

  aioli

  Wśród zaplanowanych atrakcji na wszystkich czekać będą: szalone drinki, koktajle, promocje i konkurs, który będzie otwarty dla wszystkich #aiolifriends, którzy w tym dniu znajdą się w kantynach.

  Przez cały dzień w kantynach (AIOLI Cantine Bar Cafe Deli Świętokrzyska 18, AIOLI inspired by Gdańsk) będzie można zrobić sobie szaloną fotę! I tu uwaga! Organizatorzy liczą na pełną kreatywność #aiolifriends, która przyniesie prawdziwie zakręcone zdjęcia. 

  Najlepszego zakręconego freaka AIOLI czeka nagroda, i to nie byle jaka.

  Ze wszystkich zdjęć zostanie wybrane jedno i jego autorowi AIOLI wyprawi imprezę urodzinową! Więcej informacji znaleźć można na social mediach kantyny.

  Bądźcie czujni i szykujcie się na konkretne szaleństwo!

   

  Więcej informacji:
  AïOLI inspired by Gdańsk
  ul. Partyzantów 6
  GDAŃSK
  FB: facebook.com/AIOLIxGDANSK
  Instagram: @aiolixgdansk
  tel. + 48 511 277 667

   

  AïOLI Cantine Bar Cafe Deli
  ul. Świętokrzyska 18
  Warszawa
  FB: facebook.com/AIOLICantineSwietokrzyska
  Instagram: @aioli_cantine
  tel. 22 657 21 26 

   

  aioli_2

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere