• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Wieczór stand-up z Adamem Van Bendlerem

  2017-08-10
  AïOLI inspired by Gdańsk to więcej niż restauracja, w dosłownym tego słowa znaczeniu. W piątek 18 sierpnia wystąpi tam Adam Van Bendler, jeden z najlepszych przedstawicieli sceny stand-up w Polsce, ze swoim monologiem „Strach na wróble”.

  Twórcy niedawno otwartej restauracji AïOLI inspired by Gdańsk, należącej do warszawskiej rodziny AïOLI, od samego początku zapowiadali, że będzie to nie tylko miejsce, gdzie serwowane będzie dobre, nowoczesne jedzenie w miłej atmosferze, ale też przestrzeń do rozwijania szeroko rozumianych inicjatyw kulturalnych. Tak też się dzieje i w piątek 18 sierpnia czekać na nas będzie prawdziwa uczta dla ducha. Wystąpi Adam Van Bendler, komik i stand-uper.

   

  Występy Adama Van Benldera mogliśmy oglądać w telewizji (m.in. u Kuby Wojewódzkiego czy w Comedy Central). Roastował Tymona Tymańskiego i Popka w prograime „Roast Kuby Wojewódzkiego”. Stawał na największych scenach w Polsce. Możemy więc spodziewać się błyskotliwych spostrzeżeń, zwariowanych hipotez i oczywiście mnóstwa śmiechu.

   

  Imprezę poprowadzi Filip Pyzur. Przed Adamem Van Bendlerem wystąpi support. Bilety w cenie 25zł w przedsprzedaży i 35zł w dniu występu.

   

  Więcej informacji:

  AïOLI inspired by Gdańsk

  Partyzantów 6

  www.aioliinspiredbygdansk.pl

  instagram.com/aiolixgdansk

  facebook.com/AIOLIxGDANSK

   

  ailoli

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere