• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  OBAKU świętowało z Dawidem Wolińskim

  2017-07-11
  Firma OBAKU Denmark, producent eleganckich zegarków, była sponsorem jubileuszowego pokazu z okazji jubileuszu Dawida Wolińskiego. Już od 15 lat kreacje znanego projektanta mody kojarzą się z luksusem, elegancją i najwyższej jakości wykonaniem. Zawsze perfekcyjnie dopasowane do każdej sylwetki, nieoczywiste i zaskakujące w swojej formie. Swoje święto trendsetter celebrował niedawno w warszawskim Studio ATM, gdzie zaprezentowana została jego autorska, jubileuszowa kolekcja.

  Zaprezentowane kreacje to esencja kobiecości, w której szlachetność tkanin i konstrukcji, w charakterystycznym dla Dawida wydaniu, stanowią idealne połączenie. Z pozoru klasyczne suknie zaskoczyły detalem, a kreacje na pozór szalone zadziwiły klasycznym podejściem w kroju.

  W swojej kolekcji projektant pokazał ekstrawaganckie dekolty, z którymi eksperymentuje już od kilku sezonów. Mięsista kremowość tkanin przywodziła na myśl luksusowe nadmorskie kurorty, a swoboda formy, z jaką projektant okiełznał klasyczne krepy i żorżety, to wspomnienie konstrukcji z lat 40. i 50. Projektant uwodził swoje klientki jakością i niezwykłymi szczegółami wykończenia.

  obaku_2

  Dawid Woliński nie ukrywa fascynacji wczesnymi projektami Cristobal Balenciagi i Jean Patou. Jako nowość wprowadził do swojej kolekcji charakterystyczny ornament. Ręcznie wykonane hafty feniksów i rajskich ptaków stanowią znaczący element kolekcji. Na uwagę zasłużył fakt, że zdobienia przybierają skomplikowane, duże formy, częstokroć pokrywające aż 3/4 projektu, a każdy z nich jest inny. Pojawiły się na pelerynach, podkreślając ich przepych i unikatowość, jak również na sukniach, nadając im wyszukanego charakteru.

  Eksperymentując z sylwetkami, Dawid Woliński zabrał nas do krainy niecodziennych połączeń oraz odważnych rozwiązań. Całość kolekcji była dynamiczna i różnorodna. Najważniejsze jest to, że wszystkie kreacje cechują się najwyższym poziomem wykonania. Każdy projekt jest jak perfekcyjnie dopracowany element skomplikowanej układanki, którą jest kolekcja.

  Sponsorem jubileuszowego pokazu Dawida Wolińskiego był OBAKU, producent eleganckich zegarków, inspirowanych klasycznym, duńskim designem połączonym z azjatycką filozofią Zen. Śmiało można powiedzieć, że produkty duńskiej firmy stanowią idealne uzupełnienie stylowego ubioru. Każdy zegarek zaprojektowany jest w taki sposób, aby po upływie 10 lat wyglądał równie nowocześnie i elegancko: z zachowaniem skandynawskiego wyważenia i pozbyciem się wszelkich zbędnych dodatków. Wyjątkowy design to luksus, na który każdy może sobie pozwolić. Od powstania marki w roku 2007, Obaku Denmark stało się jedną z najprężniej rozwijających się firm zegarkowych na świecie. Obecnie zatrudnia ponad 200 osób. Ma swoje salony w ponad 70 krajach, biura m.in. w Danii, Chinach a także Stanach Zjednoczonych.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere