• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Elegancja z bursztynem w tle

  2017-07-12
  Marka BATYCKI to synonim klasycznej elegancji. Skórzane torebki, portfele, aktówki i akcesoria sygnowane logo firmy znane są Polkom i Polakom od dekad. Dzisiaj to jedna z najstarszych firm w kraju zajmujących się wyrobem najwyższej jakości galanterii skórzanej.

  Obecnie znakiem BATYCKI sygnowana jest wąska grupa produktów. To przede wszystkim damskie torebki projektowane z myślą o najbardziej wymagających klientkach, ale także mniejsza galanteria, jak portfele czy torby podróżne. Wyroby są nie tylko piękne, ale również użyteczne. Świadczą o elegancji, a jednocześnie są wygodne i dopasowane do potrzeb klientów.

  prot_batycki

  Skórzane torebki, portfele, rękawiczki, aktówki, breloki, etui, kosmetyczki wykonane są ręcznie z najwyższej jakości skór. Od 2000 roku wszystkie produkty sygnowane są charakterystycznym bursztynowym oczkiem, który jest nie tylko znakiem elegancji i piękna, ale też przypomina o pomorskich korzeniach firmy. Na Pomorzu wierzymy, że „Złoto Bałtyku” uwalnia dobrą energię, a osobie go noszącej zapewnia pogodne usposobienie i życie w harmonii.

  Firma powstała w 1948 roku w Gdyni, a jej znakiem rozpoznawczym od zarania były najwyższej jakości produkty i solidne, ręczne wykończenie. Wyroby sygnowane logo firmy wzbudzały uznanie u każdego, kto się z nimi zetknął. Tak zresztą jest i dziś.

  W fabryce na Dolnym Mieście w Gdańsku pracują projektanci, osoby zajmujące się ręcznym szyciem skór oraz specjaliści sprzedaży. Cały zespół pielęgnuje tradycję, jednocześnie śledząc światowe trendy.

  W swojej ofercie BATYCKI posiada zarówno modele klasyczne, jak i nowoczesne, dla odważnych klientek, które nie boją się eksperymentów. Z myślą o nich dwa razy w roku tworzone są kolekcje sezonowe. Zmieniają się wtedy rodzaje skór, faktury, kolory. Zdaniem projektantów firmy te eksperymenty są dozwolone, bo tradycja i innowacja w modzie idą w parze.

  Wszystkie wyroby sygnowane bursztynowym oczkiem firmy BATYCKI charakteryzuje klasyczny umiar, nobilitacja szczegółu i niepowtarzalność. Zgodnie z filozofią firmy kobieta, która sięga po produkt marki BATYCKI, ma poczucie, że otrzymuje coś więcej niż piękny przedmiot.

  Więcej na www.pomorskie-prestige.eu

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere