• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Pływająca legenda Gdańskiego Bowke

  2017-07-08
  Wszyscy na pokład! Restauracja Gdański Bowke zaprasza na rejsy historyczną łodzią, która pozwoli pasażerom odkryć uroki Gdańska z zupełnie nowej perspektywy. Podziwiając miasto, możemy liczyć na przepyszne przekąski i wyśmienite lokalne alkohole z restauracyjnego menu.

  Najnowszy, krajoznawczo-kulinarny projekt Gdańskiego Bowke nawiązuje do portowego charakteru Gdańska, który dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu i hanzeatyckim korzeniom, przez wieki stanowił znane w całej Europie miejsce spotkań wielu kultur i intensywnego handlu morskiego. Rejs zabytkową łódką, z kadłubem pochodzącym z 1909 roku, to z pewnością ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na wodną przygodę połączoną z unikalnym doświadczeniem legendy starego Gdańska. Widok oddalającej się Bazyliki Mariackiej czy słynnego Żurawia to przeżycie, które zapiera dech w piersiach i które z pewnością warto uwiecznić w obiektywie aparatu!

  bowke_cruiser_2

  Mogąca pomieścić do 10 pasażerów jednostka, pływać będzie z Długiego Pobrzeża na Westerplatte i z powrotem. W planach jest co najmniej 5 rejsów dziennie. Oferta Gdańskiego Bowke jest jednak elastyczna – łódź wynająć można na rozmaite spotkania okolicznościowe, a destynacją może być np. Twierdza Wisłoujście lub Wyspa Sobieszewska. Na pokładzie zamówić możemy śniadanie, zimne przekąski lub zupę. Nie zabraknie oczywiście bogatej karty napojów.

  Co ważne, rolety i ogrzewany pokład sprawiają, że łódka odporna jest na kaprysy pogody i będzie w stanie gościć rejsy także poza sezonem letnim. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://www.facebook.com/bowkecruises/

  fot.: Tomasz Sagan

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere