• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Inne spojrzenie na rozwój osobisty

  2017-06-27
  „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” to pierwsza tego typu publikacja dotycząca modelowania umysłu na piękno ciała i wysoką samoocenę dla dzieci (dla dziewczynki w wieku 5-11 lat) do wspólnej z Matką, bądź samodzielnej pracy.

  Co ważne, nie jest to zwykła książka do czytania. To książka interaktywna, historia do stworzenia nowego, pozytywnego obrazu własnej osoby. Sercem pierwszej, obecnie prezentowanej części jest „bodyLOVING”, mentalny proces, który narodził się z wiedzy i pasji do piękna ludzkiego ciała. Proces ten wykorzystuje w możliwie najprostszy sposób potencjał ludzkiego umysłu, działając synergistycznie z energetyką ciała.

  Polega on na koncentracji myśli w sposób pozytywny i doceniający na swoim ciele, co skutkuje wyzwoleniem przyjemnych odczuć związanych z własnym wyglądem oraz kształtuje nawyk postrzegania własnej osoby jako wartościowej i atrakcyjnej. Proces powtarzany warunkuje umysł w nowym modelu funkcjonowania. Daje to doskonałą podstawę do stworzenia pięknego wizerunku, bazującego na własnej unikalności i wzbogacającego wszystkie sfery życia.

  BODY_1

  Dobre samopoczucie w ciele i poczucie piękna sprzyja wchodzeniu w relacje, zarówno prywatne jak i biznesowe. Sprawia też, że będąc świadomym własnej atrakcyjności możemy przenieść uwagę na inne obszary życia, lokując uwagę w jego pozytywnych aspektach, zamiast skupiać się na kompleksach i brakach.

  U dzieci ma to fundamentalne znaczenie, ponieważ ich psychika dopiero się kształtuje. Warto więc już na starcie wyrabiać w nich nawyk doceniania własnej osoby i dobrej komunikacji z ciałem, ponieważ zdecydowanie zaprocentuje to w przyszłości. Jeżeli proces ten połączymy z obecnością i wsparciem najbliższej dla dziecka osoby, czyli Matki, to korzyści są przeogromne, i to dla obydwu stron.

  Wspólny czas, dużo dotyku i świetnej uczą umysł Matki i Córki, że ich ciała to wspaniałe mechanizmy, dzięki którym życie nabiera smaku, a wrażenia z otaczającej rzeczywistości robią z nich aktywne odkrywczynie i pasjonatki życia.

  Zarówno pierwsza edycja „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” przeznaczona dla kobiet do solowej pracy, jak i edycja druga - „Matka i Córka” - zgrupowały firmy, głównie z branży „beauty” i medycyny estetycznej, które wsparły projekt. Dzięki temu, książki mogły trafić do rąk Kobiet i Dziewczynek w przepięknej szacie graficznej.

  Premiera stanowiła doskonały pretekst do tego, by wspólnie z partnerującymi firmami, patronami medialnymi i sympatykami książki „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” świętować nową wiedzę wzbogacającą życie Kobiet. Wszystko po to, by ich piękno, najpierw wewnętrzne, a następnie zewnętrzne dostarczyło jak najwięcej satysfakcji. Podobnie jak przy okazji pierwszej edycji, spotkanie przebiegło w swobodnej i radosnej atmosferze, a ćwiczenia zaproponowane przez autorkę wywołały bardzo pozytywne reakcje wśród gości.

  Książki dostępne na są www.pokochajswojecialow30dni.pl

   body_2

  O autorce:

  Małgorzata Gąska - BeautyMental Coach, kosmetolog, pedagog, ekspertka ds. wizerunku, pasjonatka rozwoju osobistego, zafascynowana energetyką i możliwościami twórczymi człowieka. Właścicielka Fabryki Siebie.

  Mocno zorientowana na pracę z umysłem, który, będąc właściwie obsługiwany, stanowi klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia.

  Spójnie łączy wiele dziedzin i specjalności, dzięki temu stworzyła własne, unikalne techniki pracy nad percepcją własnej osoby i wzmocnieniem poczucia wartości. Twórczyni procesu „bodyloving” opartego na koncentracji umysłu i praktyce wdzięczności, ucieleśnionym jako książka „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności.”

  Głęboko wierzy w to, że poczucie piękna w ogromnym stopniu wpływa na jakość życia i jego spełnienie.

  Edycja "Matka i Córka” została zainspirowana przez jej córkę Nadię.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere