• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Dobiegła końca III edycja SKAT International Golf Cup

  2017-06-23
  Pole golfowe Sierra Golf Club było areną trzeciej edycji turnieju golfowego, w którym swoje umiejętności pokazała setka golfistek i golfistów z kilkunastu klubów krajowych i zagranicznych.

  Przez dwa turniejowe dni (9-10 czerwca) pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie – od porywów silnego wiatru, poprzez zachmurzenie i lekką mżawkę, aż po piękne słońce. Na szczęście dla tak doświadczonych golfistów kaprysy aury nie stanowiły problemu i każdy z pewnością zapamięta ten czas jako przyjemną rywalizację w doborowym towarzystwie.

  ska_2

  Walka o podium w dwudniowym turnieju trwała do ostatniej chwili, gdyż zawodnicy konkurowali w czterech kategoriach: Strokeplay Brutto Wspólna (tytuł obronił Lech Sokołowski ze Sierra GC), Stableford Netto HCP 0-18,0 Stableford Netto HCP 18,1-36, w Longest Drive oraz Nearest to the Pin.

  Tradycyjnie w turnieju wzięła udział czołówka najlepszych polskich Juniorów, którzy walczyli w kategorii Stableford Netto Junior. Całe podium należało do reprezentantów Tokary GC, triumfował Aleksander Brzoska, a za nim Maria Żrodowska i Maksymilian Biały. Padły liczne osobiste rekordy wśród golfistów, a wielu zawodników zobaczyliśmy po raz kolejny wśród triumfatorów.

  Kryształowe trofea SKAT International Golf Cup trafiły do najlepszych i z pewnością będą to dla nich niezwykłe pamiątki tych wspaniałych czerwcowych dni.

  skat_3

  Turniej SKAT na stałe wpisał się w kalendarz golfowych wydarzeń. Oprócz sportowych emocji zawodnikom i gościom turnieju towarzyszyły również doznania estetyczne i kulinarne. Oprócz doskonałej klubowej kuchni, goście turnieju poznali smaki i historię wybornych win pod okiem profesjonalnego sommeliera, jak również doświadczyli kilkudziesięcioletniej tradycji w postaci wiekowych trunków zaprezentowanych przez Ambasadora Whisky. Ponadto uczestnicy turnieju mogli podziwiać dzieła cenionych artystów z zespołu Art in Architecture, a także mieli okazję wysłuchać koncertu skrzypaczki Marty Nanowskiej. Gwiazdą wieczoru była wokalistka jazzowa Krystyna Durys z orkiestrą. Nocne niebo nad polem golfowym oświetlili laserami i kolorowymi światłami artyści z Multivision. Wśród prezentowanych gościom najnowszych modeli marek Lexus, Toyota oraz Maserati ciekawostką był najnowszy demonstracyjny ciągnik siodłowy DAF XF, premiera którego odbyła się miesiąc wcześniej.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz do udziału w kolejnym turnieju SKAT już za rok!

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere