• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Rzeszów na Routes Europe w Belfaście

  2017-06-14
  Od 23 do 25 kwietnia w Belfaście trwała dwunasta edycja targów Routes Europe. W Irlandii Północnej pojawili się także przedstawiciele Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

  Routes Europe to jedna z najważniejszych imprez, na której spotykają się przedstawiciele czołowych europejskich linii lotniczych oraz lotnisk z całej Europy, a także touroperatorzy i organizacje promujące turystykę.

  Tegoroczna edycja targów była pierwszą, podczas której swoje stoisko zaprezentował podrzeszowski port lotniczy – to efekt współpracy promocyjnej z województwem podkarpackim, Miastem Rzeszów oraz Podkarpacką Regionalną Organizacją Turystyczną.

  rzeszow_2

  – Cieszę się, że po raz pierwszy w historii tej prestiżowej imprezy nasze lotnisko mocno zaznaczy swoją obecność. Stoisko promocyjne z pewnością zwiększy zainteresowanie linii lotniczych i ułatwi nam rozmowy na temat uruchomienia nowych tras – mówił jeszcze przed targami Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania naszych partnerów i wypracowania wspólnej koncepcji działań promocyjnych dla lotniska, miasta i regionu. To pierwsze i, jestem przekonany, nie ostatnie międzynarodowe wydarzenie, podczas którego razem budujemy pozytywny wizerunek Podkarpacia i jego stolicy – dodał.

  Wspólna prezentacja walorów regionu i jego stolicy miała zachęcić przewoźników do otwarcia nowych połączeń z podrzeszowskiego lotniska.

  – Udział w Routes Europe to naturalna konsekwencja naszych dotychczasowych działań promocyjnych – podkreślał Marcin Fijołek, prezes zarządu Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. – Podczas imprezy zaprezentujemy Podkarpacie, jako miejsce unikatowe w skali europejskiej z wyjątkową przyrodą, zabytkami i kuchnią. Chcemy pokazać lotniczemu światu, że jest wiele powodów, aby uruchamiać nowe połączenia z lotniska w Jasionce. Lepiej skomunikowany region to szansa na większą liczbę turystów, zwłaszcza tych z zagranicy, a na nich szczególnie nam zależy – dodał.

  Na tegorocznej edycji Routes Europe w Belfaście było ponad 1200 delegatów. Spośród wszystkich regionalnych portów lotniczych w Polsce tylko Rzeszów i Kraków posiadały dedykowane stoiska. 

  źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere