• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Biznes i sport – tak daleko a jednak tak blisko

  2017-06-13
  Jak połączyć ze grę, zabawę, rywalizację i biznes na plaży? Na to pytanie odpowiedź mogą znać tylko organizatorzy Beach Volleyball Business Cup. W tegorocznej, siódmej już edycji turnieju wzięło udział 25 drużyn z całej Polski. 10 czerwca 2017 r. Stadion Letni w Gdańsku Brzeźnie po raz pierwszy gościł to niepowtarzalne wydarzenie. Przedstawiciele firm uczestniczących w Turnieju zmierzyli swoje siły oraz moc współpracy w wyjątkowych okolicznościach. „Wspaniała zabawa, sportowe emocje i pozytywni ludzie sprawili, że zapamiętamy ten turniej na długo. Już zaczynamy trenować do przyszłorocznej edycji” – tak komentował wydarzenie Rafał Szymeczko, reprezentujący WNS Global Services, partnera i uczestnika turnieju.

  W tym roku turniej trwał jeden dzień, więc stężenie emocji było jeszcze wyższe. Finaliści z ubiegłych edycji ponownie zapewnili kibicom wyrównany poziom i fantastyczne widowisko do ostatniej piłki. Obrońca pucharu – Lotos Trefl Gdańsk – nie wypuścił trofeum i tym razem, a jego rywalem finałowym ponownie okazała się ADVA Optical Networking. Obydwie finałowe drużyny, ku uciesze kibiców, zaprezentowały najwyższy poziom siatkówki plażowej. Złota edycja turnieju zgromadziła zupełnie nowych uczestników, wśród których znaleźli się Hossa S.A., Metropolitan Investment, NaKajta.pl, Pasta House i Ernst & Young. Ci ostatni, wyjątkowo dobrze zapamiętają turniej, mimo że pierwszy raz wzięli udział w turnieju, już zameldowali się na podium.

  Decyzją Dyrektora Sportowego Turnieju, najlepszym zawodnikiem (MVP) został ogłoszony Wojciech Wojciechowicz z Adva Optical Networking – to już drugi raz zauważono jego najwyższy poziom siatkówki i jednocześnie przykład sportowego fair play nie tylko na boisku. Taka jest idea BVB Cup, co potwierdzają jego uczestnicy: Wydarzenia, takie jak turniej BVB Cup to dla pracowników niesamowita zabawa, szansa na poznanie nowych osób, integracja i zdrowa rywalizacja. Aktywnie spędzany czas ma pozytywny wpływ na prace i uczy szacunku do drugiej strony nie tylko na boisku ale i na co dzień w biurze – mówi Agnieszka Potrzuska, Associate Manager WNS Global Services.

  bvb_cup_1

  Wręczenie medali i pamiątkowych statuetek oraz nagród odbyło się w klubie Moloteka podczas Gali Liderów, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele Zarządów firm występujących w rywalizacji, partnerzy i oczywiście zawodnicy, bez których turniej nigdy by się nie odbył. Nagrody zostały ufundowane przez Lotos, Hotel Haffner oraz Trefl. Nocne Beach Party uświetniła Joanna ze Sky Pole Dance Studio łamiąc serca wszystkich panów (i nie tylko) artystycznym i zmysłowym pokazem tańca Pole Dance. Zaraz potem ciemne niebo zostało przystrojone lampionami pozostawiając u wszystkich obecnych wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci.

   

  Szczegóły publikowane będą na stronie:

  www.bvbcup.pl oraz https://www.facebook.com/bvbcup/.

   

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere