• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Biznes w sportowym wydaniu na plaży w Gdańsku

  2017-05-27
  10 czerwca na Stadionie Letnim w gdańskim Brzeźnie odbędzie się siódma, złota edycja Beach Volleyball Business Cup 2017.

  Lotos, Deloitte, Thomson Reuters, State Street – to tylko niektóre z ponad 100 firmowych drużyn z całej Polski, które zjeżdżają w czerwcu do Gdańska, by wziąć udział w największych w kraju biznesowych zawodach w siatkówkę plażową. Bo wydarzenie to służy nie tylko sportowej rywalizacji – zbliża i integruje pracowników, a także pozwala nawiązywać i utrzymywać kontakty biznesowe.

  bvb_cup

  – Ideą imprezy jest promowanie aktywnej postawy pracodawców, co bezpośrednio przekłada się na relacje w firmie. Natura gry zespołowej ma odzwierciedlenie w życiu zawodowym, a przede wszystkim w pracy grupowej – mówi Monika Reszko, ekspert ds. komunikacji i relacji wewnętrznych, pomysłodawczyni rozgrywek. – Turniej z jednej strony ma ułatwić działania integracyjne w firmie, z drugiej zaś – stwarza możliwość do prezentacji wyników tych procesów na zewnątrz. Przy okazji jest to także sposobność do przeżycia niezwykłych emocji.

  – Siódma edycja turnieju przynosi dużą dozę nowości i świeżości, przenosząc się w tym roku w zupełnie nowe miejsce, a mianowicie na prestiżowy Stadion Letni w Brzeźnie, gdzie po rozgrywkach zorganizowane będzie beach party dla wszystkich uczestników wydarzenia – mówi Sara Drożdżak, Client Relations Manager BVB Cup. – Poza turniejem organizatorzy przygotowują ciekawe wydarzenia – dla wszystkich obecnych dostępna będzie między innymi strefa nauki kitesurfingu.

  – Trzeba przyznać, że turniej cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno w kwestii organizacji, jaki i wyjątkowego klimatu. Zdecydowanie fajna i przyjazna atmosfera, polecam jak najbardziej – zachęca Mateusz Adamiak, zwycięzca szóstej edycji BVB Cup z Atom Trefl Sopot.

  Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.bvbcup.pl, gdzie można zarejestrować drużynę. Trzeba się jednak spieszyć – zapisy trwają do 1 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc, a turniej cieszy się ogromną popularnością!

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere