• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Sukces Sylwii Romaniuk na 4. Arab Fashion Week

  2017-05-26
  Noc 19 maja polska projektantka zdecydowanie może zaliczyć do udanych. Nowa kolekcja i wielki sukces w Dubaju to przecież znakomity debiut na tak dużym wydarzeniu.

  Stworzony przez Arab Fashion Council – największą światową organizację non-profit – Arab Fashion Week zaliczany jest dziś do jednego z największych wydarzeń modowych na świecie. Od początku swojego istnienia stawiany był w pierwszej piątce najsłynniejszych tygodni mody – obok Nowego Jorku, Londynu, Mediolanu i Paryża. AFW jest wydarzeniem, na którym przedstawiono światu mody pierwszą kolekcję ready couture i jedynym oficjalnym tygodniem mody aktywnie promującym ten kierunek, dziś definiujący branżę mody luksusowej w Dubaju i świecie arabskim.

  pokaz_2

  Premierowym pokazom w Meyden Hotel&Grandstands Dubai przyglądali się przedstawiciele świata mody, mediów i biznesu (także z Polski), a sala była wypełniona do ostatniego miejsca. W tegorocznej edycji swoje kolekcje zaprezentowało 24 projektantów – Sylwia Romaniuk była jedyną przedstawicielką Polski w kalendarzu tego spektakularnego wydarzenia.

  Kolekcja zaprezentowana przez Sylwię w Dubaju jest unikalna, pełna szyku i elegancji. Jest zróżnicowana, tak jak zmienna jest natura kobiety. Kreacje stworzone są ze szlachetnych tkanin, bogato zdobione w hafty i koronki, odszyte tylko jeden raz. Nic więc dziwnego, że pokaz naszej projektantki zachwycił – otworzyła go spektakularna gorsetowa tiulowa suknia, stworzona z wielu warstw koronki i ręcznych zdobień. Następnie modelki pokazały piętnaście srebrzystych kreacji w kolorze ecru, aby łagodnie przejść do obrazującej drugie oblicze kobiety czerni. Pokaz zamknęła suknia w tym właśnie kolorze, zdobiona kamieniami szlachetnymi, piórami i ręcznie stworzonymi kwiatowymi aplikacjami.

  Sylwia Romaniuk zaraz po pokazie wzbudziła ogromne zainteresowanie. Osobiście pogratulowali szef Arab Fashion Council Jacob Abrian oraz Michael Cinco, znany na świecie projektant, ubierający takie gwiazdy, jak Jennifer Lopez czy Beyonce, z kolei arabska edycja magazynu „ELLE” chce pokazać zdjęcia kolekcji projektantki.

  Jestem szczęśliwa i wzruszona tak ogromnym zainteresowaniem i niesamowicie ciepłym przyjęciem na Arab Fashion Week. Cieszę się, że mój debiut tutaj był tak udany. Poznałam wiele osób z branży mody Środkowego-Wschodu, a to na pewno zaowocuje ciekawymi projektami – powiedziała Sylwia Romaniuk. – Ufam, że pokaz tutaj otworzy wiele możliwości współpracy na arabskim rynku, który dla mnie jest rynkiem bardzo sprzedażowym.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere