• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Marantha: kolekcja Iconifera

  2017-04-29
  13 maja Sofitel Grand Hotel w Sopocie będzie gospodarzem niezwykłego wydarzenia. To pokaz mody najnowszej kolekcji marki Marantha. Wydarzenie może szczególnie zainteresować panie, szukające eleganckich i wyjątkowych strojów wieczorowych.

  Inspiracją do powstania kolekcji Iconifera była kolorystyka obrazów Paula Gauguina i jego twórczość związana z malarską eksploracją Polinezji Francuskiej, którą rozpoczął od karaibskiej wyspy Martynika.

  W kolekcji, zawierającej 22 sylwetki, odnaleźć można zestawienia postimpresjonistycznej żółci, oranży, cynobru, a także zimnych oceanicznych błękitów razem z etnicznym piaskowcem i ożywczą zielenią. 

  Głównymi materiałami wykorzystanymi do stworzenia kolekcji są sprężyste żorżety, zwiewności nadają zaś tiule i jedwabie. W kolekcji przeważają suknie i tuniki. Pojawią się także minimalistyczne trencze oraz propozycje plażowe, zapowiadające podkolekcję ekskluzywnych kostiumów i pareo linii Marantha La Mare. 

  Twórczynią marki Marantha jest Marta Nanowska, skrzypaczka, która jako muzyk orkiestrowy współpracowała z takimi gwiazdami jak Jose Carreras, Aleksandra Kurzak, Sting czy A. P. Kaczmarek. Od niedawna z powodzeniem rozwija solową karierę, współpracując z agencją artystyczną w Londynie. Moda jest jej drugą pasją, zrodzoną z własnej potrzeby odpowiedniego stroju scenicznego – ubrań, które będą eleganckie, wyróżniające się i funkcjonalne. Dlatego marka Marantha powinna zadowolić każdą dynamiczną kobietę, szukającą czegoś wyrafinowanego i niepowtarzalnego. Marantha charakteryzuje się krótkimi seriami, co zapewnia wyjątkowość i doskonałą jakość szycia.

  W kolekcji Iconisfera odniesienie do natury, ściśle związane z filozofią całej marki, zostało zawarte nie tylko w nazwie, ale i w sposobie łączenia wzorów i tkanin, tworząc spójną całość.

  Jako partnerzy medialni serdecznie zapraszamy!

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere