• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Elegancja po prostu

  2017-04-07
  Chcielibyście zjeść coś wyszukanego, ale w przyjaznym klimacie w Gdyni? Restauracja Open Kitchen jest miejscem dla każdego, kto ma ochotę na chwilę się zatrzymać i przenieść w świat sztuki kulinarnej.

  Open Kitchen to propozycja dla szukających nowoczesnej kuchni i tradycyjnej, polskiej gościnności. Od razu da się tu zauważyć niewymuszoną, serdeczną atmosferę, która wpływa na odbiór doznań kulinarnych. Restaurację tworzą profesjonaliści z pasją, którzy z radością się nią dzielą.

  open-kitchen4

  Szef kuchni, Piotr Ślusarz, zdobywał doświadczenie w znanych restauracjach w Polsce i za granicą. Stawia na polskie smaki i produkty w zaskakującym wydaniu. Ogromną uwagę skupia na jakości produktu – dlatego też co miesiąc nowe menu wykorzystuje sezonowe produkty.

  Wielkim atutem miejsca jest duży wybór win (90 etykiet). Znajdziemy tu też szeroką gamę alkoholi wysokogatunkowych, takich jak piwa regionalne, armaniak, grappa, burbon, koniak, whisky czy nalewki. Podczas kolacji Goście mają możliwość wyboru pomiędzy menu a’la carte a menu degustacyjnym. Menu degustacyjne jest najlepszym sposobem na poznanie całej filozofii gotowania szefa kuchni. Specjalną atrakcją jest chef’s table. Stół przy kuchni, gdzie podczas swobodnej pogawędki z Piotrem smakujemy jego najlepszych dań. Każde z nich jest komentowane i podane z troską o najdrobniejszy szczegół.

  Nazwa restauracji mówi sama za siebie. Wnętrze jest ciepłe, z otwartą kuchnią – dosłownie i w przenośni. Siedząc przy stole, w kameralnej atmosferze, możemy obserwować, jak powstaje nasze zamówienie.

   

  fot.: Tomasz Sagan

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Przeczytaj również
  Reklama
  reklama Anywhere