• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Wszystko, co najlepsze w Trójmieście

  2017-04-04
  Szukasz przytulnego pensjonatu w pięknej okolicy nad morzem? Chcesz zasmakować tradycyjnej kuchni w przystępnej cenie? W Trójmieście odnajdziesz dwa idealne miejsca w pakiecie.

  Będąc w Trójmieście, najlepiej szukać zakwaterowania blisko morza, które kusi pięknem szczególnie w słoneczne dni. W Gdyni znajduje się wyjątkowa dzielnica willowa. To Orłowo, położone przy malowniczym klifie. Tu znajdziesz przytulny hotelik Willa Weneda. Pełne światła komfortowe pokoje i miła obsługa umilą Twój pobyt w naszej nadmorskiej metropolii. Spacer po molo i promenadzie w Orłowie to jeden z punktów obowiązkowych wizyty w Trójmieście. Wiosną i latem to miejsce nabiera szczególnego charakteru. Tu odnajdziesz spokój i piękno z dala od szumu tętniącej życiem Gdyni.

  weneda-3

  Weekend w Trójmieście nie byłby pełna bez wypróbowania tutejszych specjałów. Jeśli szukasz lokalu, w którym poznasz prawdziwą regionalną kuchnię, restauracja Baryłka jest właśnie dla Ciebie. Położona w jednej z najpiękniejszych ulic historycznej części Gdańska, na Starym Pobrzeżu, oferuje tradycyjne dania, nieprzerwanie doceniane przez gości od 25 lat. To najlepszy wybór mięs, w tym wyśmienity tatar – zazwyczaj podawany jako przystawka, to danie, którego trzeba spróbować. Jak zawsze w karcie znajdzie się też wybór ryb, polskich alkoholi i wyśmienitych, domowych deserów. Lokal jest idealny zarówno na kameralne kolacje, jak i spotkania w większym gronie – pomieści 80 osób.

  Historyczne zabudowania Gdańska, sprawdzona kuchnia i oddalona od centrum miasta dzielnica willowa. Dlaczego by nie połączyć najlepszych cech Trójmiasta? Dla gości pensjonatu Willa Weneda możliwe jest zorganizowanie transportu do gdańskiej restauracji Baryłka.

   

  Restauracja Baryłka

  Gdańsk, ul. Długie Pobrzeże 24

  tel. +48 58 301 49 38, +48 694 237 626

  restauracja.barylka@wp.pl

  www.barylka.pl

   

  Willa Weneda

  Gdynia, ul. Światowida 14

  tel. + 48 58 668 59 71

  www.willaweneda.pl

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere