• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Wielkanoc inna niż zwykle!

  2017-03-26
  Jeszcze do niedawna mało kto wyobrażał sobie Święta Wielkanocne spędzone w miejscu innym niż domowe pielesze. Tradycja i rodzinna atmosfera – to dwa żelazne argumenty, które sprawiały, że w Wielką Niedzielę każdy z nas świętował we własnych czterech ścianach.

  W pewnym momencie okazało się jednak, że podobny klimat i satysfakcję można odczuć także w hotelach, które dodały do swojej oferty ciekawie przygotowane pakiety świąteczne. Odważny pomysł szybko okazał się strzałem w dziesiątkę. Tak narodziła się moda.

  Nowy trend nie wziął się z niczego – żyjemy w coraz większym tempie, przez co czasu na przygotowanie uroczystej uczty na Wielkanoc dla całej rodziny jest coraz mniej. A przecież wielowiekowa tradycja nakazuje świętować w tych dniach co najmniej tak samo wystawnie jak przy okazji Bożego Narodzenia. Efekt bywa taki, że w wielkanocnym czasie przeżywamy raczej stres i zmęczenie, a nie radość z obcowania z najbliższymi. Niektórzy mówią nawet o syndromie stresu przedświątecznego, wynikającego z presji, jaką odczuwają na sobie gospodarze i gospodynie rodzinnych spotkań.

  W tej sytuacji święta spędzone w komfortowych warunkach luksusowego hotelu wydają się niemalże wybawianiem, a już na pewno bardzo przyjemnym urozmaiceniem, którego warto spróbować. Już chwilę po zameldowaniu możemy spokojnie zapomnieć o typowej domowej krzątaninie i w atmosferze odprężenia lub – jak kto woli – refleksji, oczekiwać na punkt kulminacyjny, czyli niedzielne śniadanie.

  haffner_1

  Hotelowa obsługa pieczołowicie zadba o to, by całej świątecznej tradycji stało się zadość. W restauracji dostrzeżemy mile kojarzące się wielkanocne dekoracje, a na wiosennym stole znajdziemy wszystkie polskie specjały kojarzone z tym szczególnym czasem. Na życzenie klientów przygotowywane są nawet koszyczki, które można zabrać do kościoła na święcenie. Słowem, czujemy się jak w domu, tyle tylko, że po sutym świątecznym śniadaniu zamiast oglądania telewizji możemy skorzystać z wielu dostępnych opcji, np. zrelaksować się na zabiegu Spa, wziąć udział w animacjach lub spalić kalorie pływając na basenie. To wszystko sprawia, że rodzin spędzających Wielkanoc poza domem roku na rok przybywa.

  – W tym roku obchodzimy piętnastą rocznicę działalności i już po raz piętnasty zapraszamy do wspólnego świętowania Wielkiej Nocy – mówi Marlena Kędzierska, manager ds. marketingu Hotelu Haffner w Sopocie. – Przygotowując naszą ofertę dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście na każdym kroku czuli szczególną atmosferę tych wyjątkowych dni – już od momentu wejścia do udekorowanego świątecznie pokoju. Specjalnie dla nich organizujemy m.in. pokaz zdobienia pisanek w stylu kaszubskim w sobotni poranek. Jako że odwiedzają nas całe rodziny, nie może zabraknąć u nas zajęć dla dzieci. Przygotowaliśmy teatrzyk kukiełkowy, naukę pływania oraz bogaty programu animacji dla najmłodszych naszych gości, również z udziałem wielkanocnego zajączka. A Lany Poniedziałek obchodzimy oczywiście na basenie!

  Nie ma większych wątpliwości co do tego, że dobrze zaplanowana Wielkanoc to idealna okazja, by przez kilka dni relaksu nabrać energii na całą wiosnę. Może więc w tym roku?

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere