• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Cały świat z widokiem na morze

  2017-03-17
  Żeby mieszkać w Bremie, Rotterdamie, Cleveland czy Newcastle wcale nie trzeba opuszczać Gdańska.

  Jeśli ktoś mieszka w Trójmieście, to Jaśkowa Dolina jest mu na pewno znana. Tym, którzy jej nie znają, wyjaśniamy – to urokliwe miejsce w samym sercu Gdańska, kilka minut od Wrzeszcza. Dobrze tu mieszkać – w sąsiedztwie rozległych i zadbanych parków i zagajników, a jednocześnie wciąż w centrum miejskiego życia. Nic więc dziwnego, że wiele rodzin marzy, by właśnie tutaj uwić sobie gniazdko.

  Dlatego właśnie Hossa zdecydowała się zlokalizować w tym miejscu swoją nową inwestycję – Centralpark. Nazwa, trzeba przyznać, jest trafiona, bo osiedle atrakcyjnych apartamentowców wznosi się jednocześnie w parku i tętniącym życiem mieście. Dzięki rozwiniętej sieci transportu publicznego w kilka minut można stąd dotrzeć do Wrzeszcza czy na lotnisko (za pośrednictwem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej – przystanek „Brętowo” zlokalizowany jest niedaleko Centralparku), kilkanaście minut zajmie zaś dotarcie tramwajem czy autobusem choćby do centrum Gdańska, o komunikacji samochodowej z innymi zakątkami Trójmiasta czy całego Pomorza nie wspominając.

  Na Centralpark składać się będzie docelowo osiem apartamentowców, a każdy z nich swoją nazwę zaczerpnął od jednego z miast partnerskich Gdańska. Dwa z nich – „Brema” i „Rotterdam” – są już gotowe. Kolejne dwa – „Cleveland” i „Newcastle” – także już znalazły się w ofercie dewelopera. Hole i części wspólne każdego z budynków odzwierciedlają charakterystyczne elementy architektoniczne swojego miasta-patrona. „Newcastle” zatem cechuje się stalowymi konstrukcjami połączonymi z naturalnymi materiałami, by nawiązać do słynnego mostu Tyne Bridge oraz średniowiecznych fortyfikacji Blake Gate. „Cleveland” natomiast wyróżnia się opływowymi i cylindrycznymi kształtami z ozdobnymi liniowymi elementami ze stali nierdzewnej, które przywodzą na myśl amerykański styl streamline moderne, pięknie reprezentowany właśnie w mieście znad jeziora Erie.

  hossa_2

  Najważniejsze będą jednak same mieszkania. Są gotowe do odbioru Do wyboru jest pełna gama wygodnych apartamentów – od niewielkich, ale wygodnych i funkcjonalnie zaprojektowanych kawalerek, przez 3- i 4-pokojowe apartamenty o różnych rozkładach, do luksusowych apartamentów o powierzchni 150 metrów kwadratowych, zlokalizowanych na ostatnich kondygnacjach „Bremy” i „Rotterdamu”, skąd rozciąga się zachwycający widok na Gdańsk oraz Zatokę Gdańską. Wszystkie mieszkania dysponują loggią, a duże okna rozciągają się od sufitu po samą podłogę, dzięki czemu każde pomieszczenie jest pięknie doświetlone. Części mieszkalne osiedla wyniesiono ponadto ponad poziom ulic okalających Centralpark, by zapewnić mieszkańcom jak największą prywatność i komfort.

  Deweloper bardzo świadomie podszedł również do planowania innych elementów osiedla. Od strony ulicy Rakoczego powstał ciąg sklepów i lokali usługowych. Wnętrze osiedla zostało wyłączone z ruchu kołowego – pod każdym z budynków znajdują się dwukondygnacyjne hale garażowe, więc miejsca wystarczy dla wszystkich. Między budynkami nasadzone zostały kilkunastoletnie sosny i zachowany jest starodrzew dębowy, co sprawiło, że osiedle zamieniło się w kameralny miejski park. Nie zabrakło oczywiście także miejsca dla najmłodszych mieszkańców Centralparku w postaci dużego placu zabaw.

  Apartamenty w Centralparku gotowe do odbioru. Więcej informacji można zaczerpnąć na oficjalnej stronie internetowej dewelopera. Warto jednak także zajrzeć do Centralparku w dniach 11-12 marca żeby zobaczyć inwestycję na własne oczy i przekonać się o wszystkich jej zaletach. W tych dniach odbędą się bowiem dni otwarte Centralparku. Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie na www.hossa.gda.pl.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere