• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Business lounge – wypoczynek i praca w komfortowych warunkach

  2017-02-22

  Nie ulega wątpliwości, że elegancja i komfort są dla sukcesu idealną oprawą. Nie jest też tajemnicą, że w nowoczesnym biznesie podróże to zawsze doskonała okazja do zawierania nowych kontaktów i budowania lub podtrzymywania wartościowych relacji.

  Nic więc dziwnego, że tworzenie prestiżowych stref dla przedstawicieli świata biznesu to w globalnym hotelarstwie jeden z najwyraźniejszych nowych trendów. Widząc rosnące potrzeby coraz bardziej mobilnych środowisk biznesowych, właściciele luksusowych hoteli coraz częściej przygotowują specjalne oferty dedykowane gościom łączącym wypoczynek ze sprawami zawodowymi i ważnymi spotkaniami.

  Tak też narodziła się koncepcja tzw. Business Lounge (lub Executive Lounge), czyli komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni wewnątrz hotelu, pozwalającej na prowadzenie rozmów w spokojnej i kameralnej atmosferze, z daleka od biurowego zgiełku i napięcia. Do dyspozycji użytkowników tej ekskluzywnej strefy są wygodne kanapy, fotele i stoły, umożliwiające nieformalne spotkania przy kawie lub przy posiłku. Biznesowe śniadanie lub kolacja w niezobowiązującej formule? Czemu nie! Na życzenie gości serwowane są też wyśmienite przekąski i zimne napoje z hotelowego baru, a przez cały czas dostępny jest niezawodny bezprzewodowy internet i bogaty wybór prasy zagranicznej z różnych zakątków świata. Ważne, aby komfort i estetyka miejsca odpowiadały najbardziej wyśrubowanym oczekiwaniom. W tak profesjonalnym, ale i przytulnym otoczeniu nawet najpoważniejsze i najbardziej wymagające pertraktacje to prawdziwa przyjemność dla każdej ze stron. Zwłaszcza, że w ramach hotelowej oferty użytkownicy salonów biznesowych mogą liczyć na przestronne i świetnie wyposażone pokoje o najwyższym standardzie.

  hotel_haffner

  – Wiemy, że świat biznesu jest szczególnie wymagający i dynamicznie się zmienia. Wiemy też, jak ważną rolę odgrywają w nim charakter otoczenia i detale, które często potrafią wpływać na przebieg ważnych rozmów – mówi Grażyna Dobrzyńska, Prezes Zarządu Hotelu Haffner w Sopocie, obchodzącego w tym roku 15. rocznicę swojej działalności. – Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb Gości Biznesowych. Odnajdą oni u nas miejsce przyjazne pracy i zawodowym spotkaniom. Dbając o ich komfort, stworzyliśmy Business Lounge – ekskluzywną przestrzeń spotkań i wypoczynku.

  Luksusowe strefy dla biznesu znajdziemy nie tylko w hotelach – posiadają je także idące z duchem czasu porty lotnicze. Oczekując na odprawę czy przesiadkę, nie musimy tracić ani minuty cennego czasu. W elegancko urządzonym salonie możemy napić się kawy, zaspokoić głód i spokojnie popracować lub po prostu wypocząć przed wzbiciem się w przestworza. Przykładem jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, gdzie Executive Lounge cieszy się dużym zainteresowaniem. 

  – Pasażerowie mają dostęp w ramach formuły „open bar” do wszelkich przekąsek, kanapek, ciepłych i zimnych napojów bezalkoholowych oraz alkoholowych. Ponadto dla gości saloniku dostępny jest bezprzewodowy internet oraz stanowiska biurowe. Dodatkowo oferujemy dostęp do prasy oraz TV – wylicza Michał Dargacz, rzecznik prasowy gdańskiego lotniska.

  Co ciekawe, podobna strefa w Porcie Lotniczym im. Chopina w Warszawie – Salon Preludium Executive Lounge – została uznana przez użytkowników ekskluzywnych kart Priority Pass za najlepszy salon lotniskowy na świecie w kategorii Best Business Facilities. Jak widać, ciekawych opcji na komfortową podróż nie brakuje, a w takich warunkach odkrywanie nowych biznesowych horyzontów przychodzi dużo łatwiej. Bon voyage!

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere