• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Bardzo dobry początek roku, Ryanair ogłasza nowe połączenie do Edynburga

  2017-02-17

  W styczniu 2017 roku (który był 27 miesiącem nieprzerwanych wzrostów), Port Lotniczy Szczecin-Goleniów obsłużył 34 071  pasażerów, co w stosunku do stycznia 2016 roku oznacza wzrost o 18,1%. Oprócz lepszego obłożenia samolotów rozkładowych wpływ na wzrost ruchu pasażerskiego miały Polskie Linie Lotnicze LOT, które zwiększyły częstotliwość operacji do Warszawy z 2 do 3 rejsów dziennie. Tak dobry początek roku to doskonały prognostyk na cały 2017 rok.

  Już od 26 marca 2017 roku linie lotnicze Ryanair uruchamiają codzienne regularne połączenie do Warszawy, a od października 2017 roku, również dzięki linii Ryanair, ze szczecińskiego lotniska będziemy mogli polecieć do Edynburga.

  Dodatkowo w ramach letniej siatki połączeń czarterowych biuro podróży Itaka oferuje połączenia na Kretę, Korfu, do Bułgarii i Albanii, natomiast za pośrednictwem biura podróży Rainbow Tours będziemy mogli wypoczywać w Chorwacji, Czarnogórze oraz Bośni i Hercegowinie.    

  Wszystkie te informacje pozwalają przypuszczać, że cały 2017 rok zakończy się ilością obsłużonych pasażerów na poziomie 580-600 tys., co będzie stanowiło kolejny rekord w historii Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere