• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Szczecin-Goleniów ze światowym zasięgiem

  2017-01-10
  Szukając połączenia lotniczego, staramy się wybrać najwygodniejsze, najszybsze oraz najkrótsze opcje transportu. Z wylotem ze Szczecina nie tylko polecimy w ciekawe miejsca, ale również skrócimy czas w podróży.

  Loty oferowane przez rejsowe linie lotnicze na długich trasach wiążą się przesiadkami.  Kłopotliwa byłaby jednak konieczność zakupu odpowiedniego biletu na poszczególny odcinek lotu. Dlatego też linie lotnicze na całym świecie zrzeszają się i działają wspólnie, umożliwiając pasażerom łączenie dowolnych przelotów tak, aby mogli dotrzeć na miejsce szybko i bez komplikacji. Siatki połączeń są skonstruowane tak, że pozwalają korzystać z ogromnej liczby rejsów do wszystkich zakątków globu. Czas przesiadek z kolei został dopracowany w taki sposób, aby podróżny miał skrócony czas oczekiwania i spokojnie przesiadł się na kolejny samolot. 

  Podróżując z Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów nie tracimy wielu godzin na dojazd do obcego lotniska i nie musimy martwić się ewentualnymi korkami oraz barierą językową. Podczas gdy inni tracą czas na dojazd do odległego nawet o kilkaset kilometrów portu lotniczego, my możemy z kubkiem gorącej kawy czekać na swój lot właśnie w Szczecinie, by stąd wylecieć do Warszawy. A tam – krótka chwila na rozprostowanie nóg, bo kolejny samolot już czeka na nas kolejny samolot (i nasz bagaż – nie ma potrzeby nadawania go ponownie!) do wymarzonego miejsca, które wybraliśmy spośród dostępnych destynacji z całego świata.

  Z lotniska w Szczecinie z przesiadką w Warszawie możemy dostać się między innymi do Pekinu, Tokio, Seulu, Nowego Jorku, Los Angeles, Chicago czy Toronto. Dostępne są także kierunki europejskie, takie jak Barcelona, Madryt, Porto, Genewa, Wiedeń, Rzym, Mediolan, Tallin, Wilno czy Moskwa.

  Nie pozostaje więc nic innego, jak pakować walizki i jechać na lotnisko! Bon voyage!

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere