• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Święta nad morzem

  2016-12-22

  Zimowe morze to jeden z piękniejszych widoków, jakie możemy sobie wyobrazić. Boże Narodzenie to idealny moment by odkryć magię nadmorskich miejscowości, które zimą zyskują niepowtarzalny urok. To też dobry pretekst do tego, by spędzić więcej czasu z tymi, na których najbardziej nam zależy. Magia Świąt zaczyna się przecież od spotkania z najbliższymi i radości płynącej z przebywania razem.

  Klimat beztroskich i rodzinnych Świąt już od 15 lat z pasją tworzy sopocki Hotel Haffner. W tym roku Hotel przygotował dla swoich Gości specjalną atrakcję – powstałą specjalnie na tę okazję bajkę o małym Łabędziu, która czytana będzie najmłodszym. To jednak opowieść nie tylko dla dzieci, ale dla wszytskich, którzy chcą choć na chwilę przenieść się w świat bajkowego starego Sopotu. Magiczną atmosferę opowieści dopełnią wyjątkowe dekoracje hotelowego wnętrza.

  haffner_2

  Hotel Haffner pomyślał o tych, którzy chcą połączyć świąteczny wypoczynek z odkrywaniem miasta i przygotował dla swoich Gości wyjątkowy bożonarodzeniowy spacer „Szlakiem Haffnera” – jednego z założycieli Sopotu. Wędrówka z przewodnikiem rozpoczyna się spod Hotelu Haffner, a w planie spaceru znalazły się najurokliwsze miejsca: ulica Bohaterów Monte Cassino z bajkowym Krzywym Domkiem, Muzeum Sopotu urządzone w eklektycznej willi, Latarnia Morska, z której szczytu rozciąga się fantastyczny widok na Trójmiasto i Zatokę Gdańską, wreszcie sopockie Molo i przepiękny Park Północny, z pomnikiem Haffnera. Spacer kończy się w strefie plażowej Hotelu, gdzie na Gości czekać będzie poczęstunek w postaci gorących przekąsek i napojów.

  Goście Hotelu będą mogli poczuć świąteczną atmosferę już na etapie przygotowań do wigilijnego wieczoru. Hotel przewidział atrakcję dla najmłodszych – warsztaty z pieczenia i dekorowania pierniczków, które poprowadzi Michał Wiśniewski, Mistrz Polski Cukierników 2015. Dzieci będą też robiły ozdoby choinkowe, którymi następnie udekorują choinkę. Wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdy, Goście usiądą do stołu. Kolacja Wigilijna odbędzie się w świątecznie przystrojonej sali, z koncertem kolęd w tle. Nie zabraknie też wizyty Świętego Mikołaja. O wydobycie smaku tradycji z wigilijnych potraw zadba jeden z najlepszych Szefów Kuchni w Polsce – Łukasz Szczepaniak.

  Pierwszego dnia Świąt na Gości czekał będzie bożonarodzeniowy brunch. Szef Kuchni przygotował prawdziwą ucztę dla podniebienia. Pieczony sandacz na klarowanym maśle pod beszamelową skorupką, dorsz na puree z kiszonej kapusty z migdałami, balotyna z kaczki na sosie demiglace z powidłami śliwkowymi czy udziec daniela szpikowany słoniną marynowaną w rozmarynie i czosnku z sosem myśliwskim – to propozycja, która z pewnością zadowoli największych smakoszów. Z oferty restauracyjnej mogą skorzystać wyłącznie goście hotelowi.

  Świąteczny czas to też okazja do tego, by zadbać o siebie i podarować chwilę relaksu swoim zmysłom i ciału. Hotelowi Goście znajdą wytchnienie w Instytucie SPA & Wellness. W bogatej ofercie zabiegów znajdą między innymi zabieg na ciało Babor Spa Aroma Body Peeling and Massage. Zabieg rozpoczyna się od wyboru aromatycznego peelingu, po którym wykonywany jest masaż całego ciała. Peeling o działaniu relaksującym, balansującym, energetyzującym – do Gościa należy wybór. Przed zabiegiem warto skorzystać z sauny, która wpływa pobudzająco na skórę i ułatwia wchłanianie odżywczych składników zawartych w najlepszych kosmetykach.

  haffner

  Miłośnicy bardziej aktywnego wypoczynku podczas świątecznego pobytu w Hotelu będą mogli korzystać z basenu, jacuzzi i siłowni, a także zajęć aqua aerobicu.

  Hotel zadbał również o najmłodszych Gości. Na dzieci czekają zabawy z animatorami, nauka pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i zajęcia gimnastyczne. Razem z rodzicami będą mogły wziąć udział w turnieju gier planszowych lub odwiedzić hotelowe kino, gdzie codziennie wieczorem czekać na nich będą specjalne świąteczne seanse.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere