• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Pokaz mody Marantha

  2016-12-22
  1 grudnia 2016 roku hotel Sofitel Grand Sopot był świadkiem ciekawego wydarzenia. W Sali Balowej hotelu odbył się pokaz mody marki Marantha. Marka łączy

  Za marką modową stoi Marta Nanowska, od 28 lat koncertująca po całym świecie skrzypaczka. Kolekcja, zatytułowana „Erythro”, charakteryzuje się asymetrycznym krojem i trójwymiarowymi akcentami połączonymi z płaską konstrukcją. Wśród materiałów przeważały aksamit, wełny z dodatkiem jedwabnych nici, jedwabne satyny i etole z futra naturalnego. Kolory oscylowały między granatową czernią, burgundem, fioletem i klasyczną czernią.

  Marka Marantha swoją nazwę wzięła od nazwy „maranthe”, rośliny odkrytej we Włoszech. Kwiat charakteryzuje się wiecznie zielonym kolorem, kojarzonym z życiem. Projektantka inspiruje się włoską elegancją, stamtąd też sprowadza materiały. Markę Marantha cechują krótkie kolekcje, dzięki czemu ubrania pozostają unikatowe i wykonane z dbałością o szczegóły. 

  Pokazowi towarzyszyła oprawa muzyczna w wykonaniu Agnieszki Bierckiej przy akompaniamencie Adama Pietrzaka. Artystka wykonała utwór ze swojej najnowszej płyty. Wydarzenie uświetnił także szampan G.H. Mumm.

   

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere