• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Kup i zarabiaj

  2016-12-15

  Samochód traci na wartości w momencie wyjazdu z salonu. Lokaty bankowe i inne formy inwestycji gwarantują często tak niski zwrot, że nie jest to warte zachodu. A mieszkania?

  Nieruchomości to niezmiennie jedne z najlepszych i najpewniejszych inwestycji. W większości przypadków dają gwarancję długofalowych korzyści. Nie zapominajmy jednak, że aby móc czerpać je z wynajmu, trzeba się nieruchomością opiekać, poświęcać czas i energię na rozliczenia, naprawy, remonty i inne bieżące sprawy. System zarządzania nieruchomościami daje jednak możliwość scedowania tych obowiązków na zewnętrzną, wyspecjalizowaną firmę. Dzięki temu można zatem zakupić mieszkanie i po prostu na nim zarabiać. 

  Wolska2_mikro19

  Odpowiednio zorganizowana inwestycja w systemie zarządzania nieruchomościami daje możliwość realnego zarobku i jest świetną alternatywą dla bardziej skomplikowanych i ryzykownych lokat kapitału. Najlepiej jest zainwestować w nieruchomość, która powstaje z myślą o tym, byś mógł na niej zarobić. Takie projekty realizowane są najczęściej w atrakcyjnych lokalizacjach w popularnych turystycznie i biznesowo miastach, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo przedsięwzięcia.

  Najlepszym przykładem tego typu inwestycji, czekającej wręcz na tych, którzy postanowią z niej skorzystać by zwiększyć swoje przychody, jest WolskaKwadrat. Deweloper, firma Dantex, realizuje ją w prężnie rozwijającej się części Woli w Warszawie. Lokalizacja jest nieprzypadkowa – stolica kraju wciąż generuje największy ruch turystyczny i biznesowy (rosnący zresztą z każdym rokiem o około 10%). Rosną także ceny wynajmu krótkoterminowego. Inwestycja WolskaKwadrat jest blisko serca Warszawy – 4 kilometry od ścisłego centrum miasta, 2,5 kilometra od nowego centrum biznesowego. To atrakcyjne miejsce zarówno dla turystów, którzy chcą odpoczywać i zwiedzać, jak i dla biznesmenów, którzy wpadają do miasta odbyć kilka formalnych spotkań. Dla takich klientów WolskaKwadrat jest atrakcyjniejsza niż hotel – nie dość, że oferuje wszystkie hotelowe usługi (parking, portier, gastronomia), to zapewnia większą prywatność. Wszystkie te czynniki sprawiają, że inwestycja ta jest bardzo opłacalna dla potencjalnych inwestorów.

  Wolska2_mikro19B

  Już za blisko 150 tysięcy złotych można nabyć w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania mikroapartament. Oczywiście nowy właściciel ma prawo dysponować swoją nieruchomością, jeśli jednak po zakupie zdecyduje się oddać lokal pod wynajem, ma pewność dobrej inwestycji. Wynajmem, podobnie jak i zarządzaniem całym budynkiem, zajmuje się zewnętrzna, wyspecjalizowana firma Zespół Zarządzania Nieruchomościami. Sam właściciel mikroapartamentu nie musi się dzięki temu martwić o nic – ZZN zajmuje się wszystkim, począwszy od reklamy i rozliczeń, przez konserwację i administrowanie nieruchomością, na sprzątaniu, wymianie i praniu ręczników skończywszy. Choć jest to firma nowa na rynku, to bankowe gwarancje dają pewność, że oferowane przez nią profity zostaną wypłacone. Nabywca mikroapartamentu w WolskaKwadrat ma zatem gwarantowany zwrot 35% wartości inwestycji w ciągu pierwszych pięciu lat (7% rocznie). W kolejnych pięciu latach operator (ZZN) proponuje podział zysku pół na pół lecz nie mniej niż 25% wartości inwestycji. Dzięki temu właściciel mikroapartamentu nie ponosi ryzyka osiągnięcia niższego zwrotu niż zakładany, jak to się często dzieje w przypadku samodzielnego wynajmu długoterminowego. To wszystko sprawia, że zakup i wynajem mikroapartamentu w WolskaKwadrat jest jedną z najpewniejszych lokat kapitału. Wysokie gwarantowane stopy zwrotu czynią tę inwestycję także bardzo bezpieczną, idealną zatem dla młodych ludzi, którzy posiadają zdolność kredytową i chcą ją wykorzystać jako trampolinę do osiągnięcia większych zysków. Klarowne i jasne zasady sprawiają z kolei, że jest ona także o wiele prostsza niż inne instrumenty lokaty kapitału. Innymi słowy, zakup mikroapartamentu w WolskaKwadrat i wynajem go w systemie zarządzanie nieruchomościami to prawdopodobnie najbardziej przejrzysta i najpewniejsza forma pomnażania zasobów finansowych.

  Podobny system od lat jest ceniony na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych. Choć w Polsce wciąż się dopiero rozpowszechnia, to około połowa z oferowanych przez Dantex mikroapartamentów została już wyprzedana nawet mimo tego, że WolskaKwadrat zostanie oficjalnie oddana do użytku dopiero w czerwcu 2017 roku.

  Więcej informacji:

  www.wolskakwadrat.pl

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere