• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Z Modlina do Walencji z Ryanairem

  2016-12-14
  Ponownie powiększa się siatka połączeń Ryanaira z Lotniska Warszawa/Modlin. W sezonie zimowym przewoźnik zainauguruje aż osiem nowych kierunków, poszerzając swoją ofertę z podwarszawskiego portu do 35 tras.

  Inaugurację pierwszego połączenia mamy już za sobą – 10 listopada oficjalnie otwarto loty do hiszpańskiej Walencji. Oprócz trzeciego co do wielkości miasta w Hiszpanii, w sezonie zimowym z Ryanairem będzie można polecieć do Belfastu, Birmingham, Edynburga, Leeds, Newcastle, Porto oraz Tuluzy.

  – Miło nam poinformować o uruchomieniu połączenia do Walencji i siedmiu innych nowych kierunków z Lotniska Warszawa/Modlin – powiedziała na towarzyszącej inauguracji konferencji prasowej Olga Pawlonka, Sales&Marketing Manager linii lotniczych Rayanair. – Łącznie z podwarszawskiego portu nasz przewoźnik obsłuży 2,8 mln pasażerów i przyczyni się do powstania 2,1 tys. miejsc pracy. – dodała.

  Do rozszerzenia siatki połączeń z entuzjazmem odniósł się także p.o. Prezesa Zarządu Lotniska Warszawa/Modlin.

  – Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia nowych tras do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Francji, których sama zapowiedź wzbudziła ogromny entuzjazm wśród pasażerów – powiedział Leszek Chorzewski. – Walencja jest piękna, zresztą wszystkie nowe kierunki są bardzo atrakcyjne i z pewnością przyciągną mnóstwo podróżnych.

  Na konferencji obecna była także Isabel Martín Benítez, Radca ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce, która również nie kryła zadowolenia z otwarcia nowego kierunku i zachęcała do podróży do Walencji.

  – Zarówno miasto, jak i cały region mają naprawdę dużo do zaoferowania. Prócz ciepłego, łagodnego klimatu przez prawie cały rok, pięknych plaż i morza, przyciągają zabytkami, najnowocześniejszą architekturą, słynnymi fiestami, świetną gastronomią i bogatą kulturą – powiedziała. – Połączenie Warszawa-Walencja jest pierwszym w historii bezpośrednim połączeniem z tym hiszpańskim miastem i dzięki temu stanie się ona kolejną łatwo dostępną destynacją. To wspaniała wiadomość, że sieć połączeń z Hiszpanii ciągle się rozwija, co świadczy o coraz większym zainteresowaniu, a tym samym o większym zapotrzebowaniu na ten kierunek wśród polskich turystów – dodała Isabel  Martín Benítez.

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere