• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  #everywhere: Koniec Świata w warszawskim Klubie Mechanik

  2016-11-28
  Koniec Świata nadciąga po raz drugi. Po znakomitym przyjęciu pierwszego warszawskiego koncertu w ramach trasy „God Shave The Queen”, katowicki zespół ponownie odwiedzi stolicę.

  Nazywają siebie „wizytówką Śląska”. Grają rock’n’rolla i folk. Mają za sobą 15 lat grania i 7 studyjnych albumów na koncie, w tym „Burgerbar” z 2007 roku z singlem „Dziewczyna z naprzeciwka”, który przyniósł zespołowi ogólnopolski rozgłos. Ostatni album „God Shave The Queen” jest jeszcze mocniejszy, jeszcze odważniejszy, jeszcze bardziej rebeliancki.

  „Nasz śląski rock’n’roll trzyma się raz lepiej, raz gorzej. Jest trochę jak na diabelskim młynie - jesteś na górze po to, by zaraz być na dole. Najważniejsza jednak w tym wszystkim jest pogoda ducha, uśmiech od ucha do ucha, bezcenna przyjemność grania i spotkania z naszymi wiernymi i najwspanialszymi fanami, których bardzo kaczo pozdrawiamy!” – mówi Jacek Stęszewski, wokalista grupy.

  Zaprasza także na najbliższy koncert w Warszawie:
  Do końca drugiej części trasy „God Shave the Queen” zostały nam już tylko trzy koncerty – w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Ponieważ podczas pierwszej części trasy zarówno w Poznaniu, jak i w Warszawie odbiór był taki, jaki sobie wymarzyliśmy, czyli 300% normy przy komplecie publiczności, postanowiliśmy na zakończenie naszej objazdówki odwiedzić te miasta raz jeszcze. Koncerty oczywiście bezlitośnie zweryfikowały program i przepuściły go przez filtr „na żywo”. Takie numery jak: „Jedna ręka nie klaszcze”, „Mikorason”, „Carmen”, „Anioł i diabeł” czy „Kotylion” chwyciły od razu i przeszły przez ten filtr jak nóż przez roztopione masło, natomiast niektóre piosenki, jak na przykład „Norweski” czy „Czarny Port” poległy i już się raczej nie podniosą.

  Koniec Świata i Anywhere.pl zapraszają na koncert zespołu, który odbędzie się 3 grudnia o godz. 20:00 w warszawskim Klubie Mechanik. Tym razem zespół przygotował program „the best of”, na który złożą się utwory ze wszystkich albumów grupy. Usłyszymy więc materiał z „Oranżady”, „Kina Mockba”, ale i najnowszy z „God Shave The Queen”.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere