• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Gorący urlop prosto z Rzeszowa!

  2016-11-23
  Mamy jesień, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć planować przyszłoroczne wakacje.

  Warto rozważyć wylot z lotniska w Jasionce, bowiem od czerwca do września z naszego portu lotniczego z renomowanym touroperatorem TUI będzie można polecieć na hiszpańską Majorkę. Loty czarterowe odbywać się będą w każdą niedzielę.

  – Nowa słoneczna destynacja w naszej siatce połączeń to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy chcą latać na wakacje z naszego lotniska – powiedział Michał Tabisz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. – W ostatnich tygodniach prowadziliśmy intensywne rozmowy z touroperatorami i mamy już pierwsze efekty. Majorka to obecnie jeden z najbardziej popularnych i bezpiecznych kierunków, jestem więc przekonany, że samoloty z Rzeszowa będą wypełnione do ostatniego miejsca – dodał.

  Loty na Majorkę to nie jedyny „gorący” kierunek z rzeszowskiego lotniska. Oprócz lotów do Hiszpanii w sezonie letnim 2017 podrzeszowskie lotnisko będzie oferować połączenia czarterowe na grecką wyspę Zakynthos i do Bułgarii (Burgas) Poza tym w ramach regularnych połączeń już teraz można dotrzeć do Berlina, Monachium, Dublina, East Midlands, Bristolu, Londynu Stansted i Luton, Manchesteru, Oslo Rygge, Paryża oraz Warszawy.

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere