• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Zima wystartowała na lotnisku

  2016-11-04

  30 października oficjalnie weszła w życie zimowa siatka połączeń z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin. Część nowych tras czeka na pasażerów już teraz, władze lotniska zapowiadają także marcowe... powroty.

  Jesienią mapa połączeń z podwarszawskiego portu lotniczego wzbogaci się aż o osiem nowych destynacji.

  – W sezonie zimowym Ryanair powiększy swoją bazę w Modlinie o nowy, trzeci samolot – powiedział Leszek Chorzewski, Prezes Lotniska Warszawa/Modlin. – To oznacza nowe miejsca pracy dla załóg, nowe kierunki lotnicze z naszego portu oraz większą częstotliwość połączeń. Najbardziej wzbogaci się siatka połączeń lotniczych do Wielkiej Brytanii, ale także do Portugalii i Francji – dodał.

  Nowe kierunki, które obowiązywać będą w sezonie zimowym, to: Edynburg (3 x tygodniowo), Leeds (2 x tygodniowo), Birmingham (3 x tygodniowo), Newcastle (2 x tygodniowo), Belfast (2 x tygodniowo), Walencja (2 x tygodniowo), Tuluza (2 x tygodniowo) i Porto (2 x tygodniowo). Na trasach do Bristolu i Mediolanu Bergamo wzrosną natomiast częstotliwości lotów (kolejno: z 3 do 4 oraz z 6 do 7 tygodniowo).

  Zmiany dotyczą także połączeń do Norwegii. Od 31 października wszystkie loty, dotychczas realizowane do lotniska Oslo Rygge, będą się odbywać do portu lotniczego Oslo Torp, położonego około 100 km od stolicy kraju.

  Mimo że dopiero rozpoczyna się sezon zimowy, Lotnisko Warszawa/Modlin rozpoczął już prace nad rozbudową siatki połączeń nadchodzącego sezonu letniego. Już teraz wiadomo, że latem 2017 spod Warszawy będziemy mogli polecieć bezpośrednio do portugalskiego Faro.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere