• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Podróż, której się nie zapomina

  2016-10-29
  Poszukiwanie tego jedynego zapachu, będącego odzwierciedleniem naszej osobowości, to niezwykła podróż. Warto się w nią udać do miejsca, gdzie znajdziemy wszystko, co w perfumiarstwie najlepsze. Czyli na gdańską starówkę.

  Kolebką perfumiarstwa jest Francja. To właśnie tutaj od XVII wieku powstawały najznakomitsze kompozycje zapachowe świata. Perfumowano peruki, stroje, a nawet całe wnętrza. perfumyMożna się było obyć bez wody, ale bez perfum? Nigdy. Dziś najbardziej uznane „nosy”, takie jak Dominique Ropion, Geza Schoen czy też Maurice Roucel w szklanych flakonikach zamykają coś więcej, niż tylko ładny zapach. To magiczne zaklęcia. Aby się o tym przekonać na własnej skórze, warto odwiedzić Galilu Olfactory. Na jej półkach stoją prawdziwe skarby sygnowane największymi nazwiskami.

  Zapach benzyny, spalonych opon i smaru to pierwsze wrażenie po zetknięciu się z zapachem Nostalgia inspirowanym wyścigami Formuły 1 w Monte Carlo marki Santa Maria Novella. Z kolei kadzidło i żywica labdanum to dominujące składniki perfum Cardinal stworzonych przez Jamesa Heeleya. To, co charakteryzuje wszystkie perfumy, to wyjątkowa jakość. Jedna z pań trafiła w progi Galilu po tym, jak kupiła samochód. Czarujący zapach Molecule, którego używała poprzednia właścicielka, na dobre zamieszkał we wnętrzu samochodu. Tajemnica zapachów dostępnych w Galilu tkwi w oryginalnych kompozycjach, niedostępnych w szerokiej dystrybucji. Składniki tych perfum połączone ze sobą w umiejętny sposób dają efekt, którego na próżno szukać w drogeriach pośród komercyjnych propozycji. A jednym z nich z pewnością są m.in. perfumy o zapachu tłuczonego szkła. – Otwarcie naszej najnowszej perfumerii w Gdańsku jest odpowiedzią na rosnącą wśród klientów potrzebę wyróżnienia się i znalezienia dla siebie wyjątkowych produktów, które podkreślą ich styl oraz indywidualność – mówi Agnieszka Łukasik, współwłaścicielka Galilu. – Dlatego tak ważne jest, aby klienci przymierzyli zapach, poprzebywali w jego towarzystwie. Dzięki temu dokonamy właściwego wyboru i kupimy nie tylko właściwe perfumy. Kupimy kreację z prawdziwego zdarzenia. Skrojoną dla nas na wymiar.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere