• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Płatności internetowe Przelewy24 w HanseMerkur

  2016-10-11

  HanseMerkur wprowadza dodatkowe udogodnienia w ścieżce rezerwacyjnej, dostępnej na własnej stronie internetowej www.hansemerkur.pl 

  Od początku naszej obecności na polskim rynku mamy na uwadze, że liczba klientów decydujących się na zakup online, w dużej mierze zależy od ilości udostępnionych im do wyboru metod płatności. Każdy użytkownik ma bowiem swoje wymagania i oczekuje możliwości zapłacenia w sposób, który szczególnie preferuje – mówi Renata Łątka, Operations Manager w HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży. Jako, że przelewy bankowe stanowią około 90% polskiego rynku płatności online, obsługa właśnie tego kanału płatniczego musi być w najwyższym stopniu rzetelna i optymalna. Dlatego obok dotychczasowych form płatności takich jak karta kredytowa czy PayPal, teraz można w HanseMerkur również skorzystać z bankowości elektronicznej w ramach systemu Przelewy24. Zastosowane rozwiązania providera Dialcom24 z Poznania dla przelewów bankowych zapewniają pełne bezpieczeństwo transakcji. Realizacja wszystkich transakcji przez Przelewy24 odbywa się bowiem zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. 

  Ważnym zadaniem była również optymalizacja dotychczasowego procesu zakupowego. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby każda transakcja realizowana za naszym pośrednictwem przebiegała w sposób prosty, intuicyjny i szybki. Celem było również ograniczenie ilości kroków jaką użytkownik musi pokonać w procesie zakupowym, stąd też przygotowaliśmy pełną integrację modułu Przelewy24 bezpośrednio w naszej ścieżce rezerwacyjnej – dodaje Renata Łątka. 

  Teraz kupno polisy turystycznej na stronie internetowej jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Nie tylko udoskonalony proces rezerwacji ale również odświeżona, nowoczesna szata graficzna skracają czas poświęcony transakcji. 

  O HanseMerkur 

  Historia firmy z Hamburga to już ponad 140 lat doświadczenia. Aktualnie drugi największy ubezpieczyciel turystyczny na swoim rodzimym rynku w Niemczech. W niektórych segmentach turystyki, jak wycieczki autokarowe i rejsy statkiem, jest niekwestionowanym liderem. Od 01.08.2015 firma obecna na polskim rynku, z dedykowaną ofertą ubezpieczeń podróży dla klientów z Polski. HanseMerkur oferuje ubezpieczenia zarówno dla klientów indywidualnych, biur podróży jak również organizatorów turystyki. Oferta ubezpieczyciela dostępna w biurach podróży na terenie całej Polski oraz dla klientów linii lotniczych airberlin i Eurowings, na stronach internetowych przewoźników.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere