• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Berlin już na mapie połączeń!

  2016-10-07
  2 września miała miejsce uroczyste otwarcie lotów na trasie Rzeszów-Jasionka Berlin-Schoenfeld. Bezpośrednie loty ze stolicy Podkarpacia do stolicy Niemiec obsługuje Ryanair – jest to już dziewiąta trasa z Rzeszowa, na której operują samoloty irlandzkich linii lotniczych.

  – Cieszymy się z uruchomienia przez Ryanaira kolejnego połączenia z naszego lotniska. Od dziś w niespełna półtorej godziny będzie można dostać się z Rzeszowa do Berlina – powiedział podczas uroczystej inauguracji Michał Tabisz, Prezes Zarządu podrzeszowskiego portu lotniczego.Berlin-rzeszow1 – Rozkład lotów pozwala zaplanować pełny weekendowy pobyt w stolicy naszych zachodnich sąsiadów. Liczymy na to, że z nowej trasy skorzystają również pasażerowie biznesowi – dodał.

  Do 28 października loty na trasie Rzeszów-Berlin odbywać się będą trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Na sezon zimowy, w trakcie którego ruch lotniczy jest zwykle nieco mniejszy, Ryanair zaplanował dwie rotacje – w poniedziałki i piątki.

  – Po Londynie, Dublinie i Paryżu łączymy Podkarpacie z kolejną europejską stolicą. To dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców naszego regionu, ale także sąsiednich województw, jak również Słowaków i Ukraińców, zamieszkujących obszary w bliskiej odległości od lotniska
  w Jasionce – podkreślił obecny na briefingu prasowym Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego, większościowego udziałowca spółki lotniskowej.

  Oprócz nowo otwartego połączenia, z lotniska w Jasionce w ramach regularnych połączeń pasażerskich można obecnie dotrzeć do Warszawy (cztery razy dziennie), Monachium (raz dziennie), Londynu (lotniska w Stansted i Luton, w sumie 12 rejsów tygodniowo), a także do Manchesteru, Bristolu, East Midlands, Dublina, Oslo oraz na Korfu. Połączenia obsługują linie Ryanair, PLL LOT, Lufthansa i Adria Airlines.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere