• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Bryza Cup 2016 już za nami!

  2016-08-13

  Już po raz dwudziesty trzeci korty tenisowe Hotelu Bryza w Juracie zapełniły się miłośnikami tenisa. Jak co roku legendarny turniej tenisowy przy wspaniałym dopingu kibiców i niepowtarzalnej atmosferze sportowej rywalizacji rozegrany został w 2 turach 21-23.07.2016 i 4-6.08.2016. 

   

  Sportowe zmagania odbyły się we wspaniałej atmosferze przyjacielskiej rywalizacji. W rozgrywkach udział wzięli nie tylko goście Hotelu Bryza oraz wypoczywający w Juracie i okolicach turyści, ale przede wszystkim amatorzy tenisa, którzy przyjechali specjalnie na legendarny już turniej tenisowy rozgrywany co roku na kortach Hotelu Bryza. bryza1Od czwartku do soboty, rozegrane zostały gry w następujących kategoriach: Dzieci do lat 12, Młodzież 13-18 lat, Kategoria kobiet open, Kategoria męska open, Panowie 50 +, Debel damski, Debel męski, Grupa profesjonalna Pro Open.

  Uroczystym zwieńczeniem gier finałowych i całej tegorocznej edycji Bryza Cup 2016 był uroczysty bankiet w Restauracji letniej „Markiza”, podczas którego zwycięzcom wręczono puchary, dyplomy i oczywiście imponujące nagrody. Upominki dla najlepszych zawodników ufundowane przez partnerów turnieju zrobiły niesamowite wrażenie. Finaliści obdarowani zostali m.in. koszulami szytymi na miarę, ekspresami do kawy, torbami tenisowymi, voucherami na pobyt w Hotelu Bryza, a także głośnikami i słuchawkami bezprzewodowymi oraz zegarkami. W tym roku puchary i dyplomy najlepszym zawodnikom wręczali: Janusz Gajos oraz pasjonat tenisa Jan Englert. Bankiet uświetnił wyśmienity poczęstunek obfitujący w specjalności Szefa Kuchni Bartosza Budnika (świeże ryby morskie i owoce morza oraz doskonale przyrządzone mięsa). Letnią atmosferę uroczystego bankietu dopełniła również muzyka przeplatająca się z szumem morza. 

  Zapraszamy gorąco za rok na kolejną edycję Bryza Cup 2017! 

  Turniej tenisowy Bryza Cup rozgrywany jest każdego roku od początku istnienia Hotelu Bryza i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród gości hotelu i osób wypoczywających w ekskluzywnym kurorcie, jakim jest Jurata, gdzie w sezonie letnim spotkać można znane i opiniotwórcze osoby ze świata sportu, biznesu i kultury. Każdego roku na turniej Bryza Cup również przyjeżdżają specjalnie do Juraty zagorzali amatorzy tenisa, aby poczuć smak sportowej rywalizacji w prestiżowym miejscu nad samym brzegiem morza. 

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere