• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe już otwarte

  2016-08-01
  23 czerwca miała miejsce gala oficjalnie otwierająca Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce. Przekraczając próg CWK goście przenieśli się do portu lotniczego, gdzie dokonywali „odprawy” i otrzymywali bilet uprawniający do wejścia „na pokład”.

   

  W wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób. Wśród zaproszonych osobistości znaleźli się m.in. przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Ministerstwa Rozwoju czy też Ministerstwa Sportu i Turystyki. Podczas gali nie mogło zabraknąć gospodarza części oficjalnej – Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla. Finałem oficjalnej części wydarzenia było przecięcie czerwonej wstęgi, która za pomocą drona przyfrunęła na scenę oraz przekazanie klucza do obiektu panu Kamilowi Szymańskiemu – Prezesowi spółki CWK Operator, która od 1 lipca oficjalnie zarządza obiektem.

  rzeszow_centrum_kongresowePo części oficjalnej miała miejsce artystyczna część wydarzenia, czyli występ dwóch genialnych artystów, znanej z unikatowej barwy głosu Justyny Steczkowskiej oraz młodego, utalentowanego laureata programu The Voice of Poland – Krzysztofa Iwaneczki.

  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce to jeden z największych tego typu kompleksów na terenie województwa, położony niespełna 12 km od Rzeszowa. Obiekt dołączył do grona najważniejszych inwestycji w regionie i będzie urozmaicał potencjał gospodarczy województwa podkarpackiego.

  CWK to przestrzeń dedykowana spotkaniom świata biznesu, polityki i nauki zarówno z kraju, jak i Europy. Miejsce to jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń płynących z różnych sektorów gospodarczych regionu, kraju, kontynentu oraz świata.

  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce jest obiektem wielofunkcyjnym, część wystawiennicza i kongresowa mogą funkcjonować niezależnie od siebie lub łączyć się w przestrzeń stanowiącą jedną całość. Dodatkowo bezkolumnowa powierzchnia części wystawienniczej umożliwia adaptację powierzchni według indywidualnych potrzeb, z możliwością tworzenia dowolnych konfiguracji. Poszczególnym funkcjom odpowiadają formy architektoniczne, oparte na rzucie okręgów lub jego wycinków, które przechodzą w dwie bryły elipsoidy części wystawienniczej i odwróconego stożka części kongresowej.

  Łączna powierzchnia obiektu to ponad 27 tys. m kw., na której znajduje się m.in. 15 sal konferencyjnych, sala kongresowa i ponad 16 tys. m kw. powierzchni wystawowej.

   

  źródło: Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka”

  źródło fot.: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere