• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Co, jak zawini organizator? HanseMerkur!

  2016-07-29

   

  Sezon urlopowy w pełni. Miesiące wakacyjne to okres intensywnych wyjazdów Polaków. Niestety wydarzenia geopolityczne zakłócają spokój podróżnych, zmuszając tym samym organizatorów turystyki do drastycznych decyzji, czyli anulowania wyjazdów.

   

  HanseMerkur w takich sytuacjach reaguje bardzo szybko, umożliwiając ubezpieczonym, bezkosztową anulację polisy z kosztami odwołania lub z kosztami odwołania i przerwania podróży. Taka sama procedura zostanie również zastosowana w przypadku, kiedy klient zmieni rezerwację na inną podróż i dla nowej podróży zostanie zawarte nowe ubezpieczenie, o ile nie skorzystał jeszcze z żadnych świadczeń.

  Ubezpieczenie od rezygnacji oferowane przez HanseMerkur na polskim rynku wyróżnia korzystna kalkulacja. Ubezpieczenie od rezygnacji 100 już poniżej 2,5% ceny imprezy turystycznej, biletu lotniczego, kolejowego, autokarowego, promowego czy też wynajmu zakwaterowania. Ochrona ubezpieczeniowa przy odwołaniu jest jedną z najwyższych na rynku, bo obejmuje nawet do 30 000 PLN na osobę.

  Historia firmy z Hamburga to już ponad 140 lat doświadczenia. Aktualnie drugi największy ubezpieczyciel turystyczny na swoim rodzimym rynku w Niemczech. W niektórych segmentach turystyki, jak wycieczki autokarowe i rejsy statkiem, jest niekwestionowanym liderem. Od 1 sierpnia 2015 firma obecna na polskim rynku z dedykowaną ofertą ubezpieczeń podróży dla klientów z Polski. HanseMerkur oferuje ubezpieczenia zarówno dla klientów indywidualnych, biur podróży, jak również organizatorów turystyki.

   

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere