• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Spektrum możliwości na Przymorzu

  2016-07-29
  EURO STYL nie ustaje w swoich działaniach i ponownie wzbogaca mapę Gdańska o kolejny nowoczesny budynek. Tym razem jest to powstające w centrum Przymorza Spektrum.

   

  Rozwój budownictwa mieszkalnego na Przymorzu to wspaniały przykład na to, że w tkance miejskiej nic nie zostało zapisane na stałe. Dzielnica, która jeszcze niedawno kojarzyła była głównie z ciągnącymi się w nieskończoność falowcami, zaczyna pięknieć z miesiąca na miesiąc. To obecnie jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic w całym Trójmieście – łączy w sobie zalety mieszkania w centrum miasta, z urokami sąsiadowania z naturą. Spektrum-wizualizacjaDzięki rozbudowanej sieci komunikacyjnej bez problemu dojedziemy do każdego miejsca w Gdańsku, a do pobliskiego parku Reagana i na plażę dostaniemy się w przeciągu 15 minut zwykłego spaceru. Pracownicy EURO STYLU są dumni z tego, że mogą czynnie brać udział w tej transformacji, czego doskonałym przykładem jest nowa inwestycja firmy – Spektrum.

  To nowoczesne osiedle charakteryzować się będzie, jak wskazuje na to nazwa, niezwykle szeroką ofertą mieszkaniową. Znajdą się w niej zarówno kameralne mieszkania jednopokojowe, jak i duże apartamenty z czterema pokojami, wyposażone w aneks kuchenny lub odrębną kuchnię. We wszystkich projektach pojawi się wiele nowoczesnych udogodnień, na przykład murowane ściany zapewniające komfort akustyczny i duże okna, pozwalające na zwiększenie naturalnego oświetlenia pomieszczeń. Wszystko to w budynku zaprojektowanym w oparciu o najnowsze trendy deweloperskie. Dynamiki architekturze z pewnością doda układ balkonów, a dzięki zastosowaniu dużej ilości szkła budynki będą prezentować się bardzo lekko i nowocześnie. Najemcy najwyższych pięter na pewno będą zachwyceni rozciągającym się z ich okien widokiem na Zatokę Gdańską.

  Dodatkowo, mimo iż inwestycja mieści się w pobliżu rozległych terenów umożliwiających rekreację i uprawianie sportów, deweloper zaprojektował na jej obszarze tor do gry w bule, plac zabaw dla dzieci, wybieg dla psów oraz przepełnioną zielenią strefę wypoczynku. Miłośnicy dbania o środowisko docenią też zielone dachy, które będą miały wpływ na optymalne gospodarowanie wodami opadowymi na terenie osiedla.

  Spektrum powstaje w centrum Przymorza, przy ulicy Obrońców Wybrzeża. Najtańsze, jednopokojowe mieszkanie na osiedlu nabędziemy za 202 742 zł, dwupokojowe – już za 252 518 zł, trzypokojowe za 333 391 zł, a czteropokojowe za 600 610 zł. Budowa pierwszego budynku Spektrum zostanie ukończona w III kwartale 2018 roku.

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere