• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Ubezpieczona podróż

  2016-07-15
  Siedzimy już wygodnie na lotnisku albo w samolocie, w drodze na upragnione i zasłużone wakacje. Czy zrobiliśmy wszystko, aby zagwarantować sobie bezpieczny urlop? O ile na idealną pogodę nie mamy wpływu, to na rodzaj ubezpieczenie owszem.

   

  hanse_merkurDlaczego i kiedy potrzebuję ubezpieczenia kosztów leczenia?

  Ubezpieczenie kosztów leczenia jest najważniejszym rodzajem ubezpieczenia. Choroba może przytrafić się również za granicą, gdzie koszty leczenia czy samego transportu do Polski mogą zdecydowanie przekroczyć nasze własne możliwości finansowe. Zatem kwestia ubezpieczenia podróży wydaje się czymś oczywistym. Sprawdźmy zatem, czy sumy ubezpieczeniowe (głównie KL) w pakiecie organizatora są wystarczająco wysokie w kraju, do którego wyjeżdżamy. Być może istnieje konieczność doubezpieczenia, tak aby zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa w trakcie podróży.

  Dla kogo?

  Dla wszystkich, którzy planują swoją podróż długoterminowo oraz oczekują pełnej ochrony w trakcie realizacji wyjazdu. Już w trakcie planowania swojej podróży powinniśmy pomyśleć o ubezpieczeniu. Kind Weltweit umsorgtJeszcze przed wyjazdem może zdarzyć się nieprzewidziana sytuacja, która uniemożliwi wyjazd, a z tytułu odwołania podróży powstaną spore koszty.

  Już przy rezerwacji wycieczki warto zagwarantować sobie ochronę ubezpieczeniową, tak aby mogła ona zadziałać tuż po naszym wyjściu z biura. Takim produktem jest ubezpieczenie odwołania lub/i odwołania i przerwania podróży, które chroni nas już od momentu zakupu polisy i opłacenia pełnej składki na okoliczność nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Wśród przyczyn rezygnacji wymienić można nagłe zachorowanie poświadczone zaświadczeniem lekarskim o przeciwwskazaniach do podróży, bez wymaganej hospitalizacji. Akceptowane są także inne zdarzenia losowe, które mogą się pojawić w czasie pomiędzy wykupieniem a realizacją wyjazdu. Do osób ryzyka wliczają się również członkowie rodziny lub ich opiekunowie nieuczestniczący w wyjeździe, w tym teściowie, wnuki, konkubenci czy rodzeństwo i inni. Dodatkowym atutem jest możliwość anulacji polisy przed rozpoczęciem wyjazdu, w przypadku odwołania podróży przez organizatora oraz jeżeli Klient zmieni cel podróży i dla nowej zostanie zawarte nowe ubezpieczenie.

   

  Więcej w biurach podróży oraz na www.hansemerkur.pl

  bok@hansemerkur.pl

  Tel. +48 22 890 78 40

  HMRV_Logo_polnisch_2c

   

  źródło fot.: materiały praowe

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere