• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Bryza Cup 2016

  2016-07-14

  Hotel Bryza Resort & Spa w Juracie serdecznie zaprasza na coroczne amatorskie Turnieje Tenisowe Bryza Cup. Już od wielu lat konkurs o puchar Bryzy cieszy się dużą popularnością. Każdego roku uczestniczy w nim ok. 150-200 osób. Rozgrywki w ramach Bryza Cup 2016 odbywać się będą w dwóch turach w terminach 21-23.07.2016 oraz 4-6.08.2016. Trzy dni sportowej rywalizacji to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na pięknie położonych kortach blisko bałtyckiej plaży. Tenis w modnym kompleksie hotelowym w otoczeniu celebrytów i znanych osób ze świata kultury, biznesu i sportu to nie lada atrakcja nie tylko dla gości hotelu, ale także turystów wypoczywających w prestiżowym kurorcie, jakim jest Jurata.

  turniej_bryzaTegoroczne turnieje rozgrywane będą w następujących kategoriach:

  Dzieci do lat 12
  Młodzież  13-18 lat
  Kategoria kobiet open
  Kategoria męska open

  Panowie 50 +
  Debel damski
  Debel męski

  Grupa profesjonalna Pro Open

  Zakończenie turnieju uwieńczone zostanie rozdaniem nagród i pucharów podczas uroczystego bankietu (23.07 i 08.08) w restauracji „Markiza” z widokiem na morze. Wieczór uświetni wyśmienity poczęstunek przygotowany przez Szefa Kuchni oraz muzyka przeplatająca się z szumem morza.

  Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje prowadzone są biurze Marketingu Hotelu Bryza w Juracie (i.lewandowska@bryza.pl). Ilość miejsc w poszczególnych kategoriach jest ograniczona. Gwarancją zgłoszenia jest dokonanie opłaty wpisowej gotówką, przelewem lub kartą kredytową. Zawodnicy, będący gośćmi hotelu, otrzymują gratisowe zaproszenia dla siebie i osób zameldowanych w tym samym pokoju. 

  Organizator i sponsor główny: Bryza Resort & SPA w Juracie

   

  tekst i fot.: materiały prasowe

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere