• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Bezpieczny luksus nad morzem!

  2016-07-11
  Zbliża się lato i jak co roku polskie morze przeżywa oblężenie. Dla nadmorskich hoteli to fantastyczna okazja by zarobić na swoich pokojach krocie. Istnieje jednak kilka sposobów, które pozwolą na zniwelowanie niepotrzebnych wydatków.

   

  Luksusem można się cieszyć i wcale nie trzeba przepłacać. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy planowaniu wakacyjnego odpoczynku: 

  1. Przy rezerwacji hotelu z wygody zazwyczaj sięgamy do któregoś z portali internetowych typu Booking.com. To bardzo wygodne rozwiązanie, ale należy pamiętać, że hotele płacą im sporą prowizję, którą można ominąć przy bezpośredniej rezerwacji. Odwiedź stronę interesującego cię obiektu i po prostu do niego zadzwoń – możliwe, że uda się wynegocjować bardziej atrakcyjną cenę niż ta widniejąca w oficjalnym cenniku.

  quadrille12. Dokładnie przejrzyj, co obiekt oferuje w ramach ceny za nocleg. Czasami z pozoru tańsza oferta okazuje się mniej korzystna, bo nie zawiera bezpłatnego śniadania, parkingu lub innego ułatwiającego życie drobiazgu. Za które oczywiście przyjdzie nam na miejscu i tak zapłacić.

  3. Sprawdź dokładnie lokalizację wybranego hotelu używając Google Maps. Hotele często chwalą się w swoich ofertach, że znajdują się blisko morza, a okazuje się, że to bardzo względne pojęcie. Jeśli odległość da się pokonać w czasie piętnastominutowego spacerku to wszystko jest w porządku. Jednak większe odległości wymagają posiłkowania się samochodem lub taksówką, co skutecznie potrafi popsuć wakacyjny nastrój.

  4. Wybierz obiekt z basenem i SPA – pogoda lubi zaskoczyć i na wypadek deszczowego dnia warto mieć alternatywę na spędzenie go w relaksujących warunkach.

  5.Pamiętaj też, że im bardziej kameralny obiekt, tym przyjemniejszy wyjazd. Po co tłoczyć się w tłumie innych gości, jeśli możesz mieć więcej przestrzeni dla siebie?

  Na koniec zdradzimy pewien sekret – nie musisz samodzielnie szukać miejsca, które spełnia wszystkie powyższe warunki. Wystarczy, że odwiedzisz Quadrille Conference & SPA, a zobaczysz, że zadbano tam o wszystkie potrzebne ci wygody. Zachęcamy więc jeszcze raz – rezerwuj z głową. Dzięki temu zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wykorzystać choćby na wyśmienitą kolację w fenomenalnej restauracji Biały Królik!

   

  Quadrille Conference&Spa | Restauracja Biały Królik
  ul. Folwarczna 2, Gdynia Orłowo
  www.quadrille.pl

   

  tekst: Kajetan Kusina

  fot.: Sylwia Makris

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere