• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Festiwal Orange Kino Letnie na dobre zakotwiczył w Giżycku!

  2016-07-09
  Od 6 lipca we wszystkie środy i czwartki wakacji urokliwa Ekomarina w Giżycku zamienia się w jedyne i pierwsze w Polsce kino jachtowe!

   

  Filmy można oglądać zarówno z komfortowo usytuowanej nad brzegiem jeziora widowni, jak i z zacumowanych w porcie jachtów. Specjalnie dla festiwalu Urząd Miasta Giżycko uruchomił dedykowaną częstotliwość radiową – 89,10 MHz, na której prosto z łódek można usłyszeć ścieżki dźwiękowe prezentowanych filmów.OKL_gizycko

  Podczas wieczoru inauguracyjnego Burmistrz Miasta Giżycka – Wojciech Karol Iwaszkiewicz, powitał gości festiwalu i zaprosił żeglarzy do przypłynięcia na projekcje. Na otwarciu festiwalowego Kina w Giżycku pojawiły się wielkie filmowe gwiazdy – uwielbiana przez miliony widzów w Polsce i na świecie Katarzyna Figura oraz aktor młodego pokolenia Antoni Królikowski, który obiecał, że tego lata odwiedzi Giżycko raz jeszcze, by obejrzeć filmy w ramach czwartkowego cyklu Made in Poland.

  Katarzyna Figura wzruszona opowiadała o swoim dzieciństwie i mazurskich, rodzinnych stronach. – Giżycko jest magicznym miejscem, w którym spełniają się marzenia i cieszę się, że to miasto staje się tak wyraźnie obecne na kulturalnej mapie Polski – powiedziała aktorka.

  Ważnym wydarzeniom nie było końca. Dyrektor Giżyckiego Centrum Kultury – Marta Dąbrowska zapowiedziała otwarcie kina stacjonarnego w Giżycku, które już wkrótce powraca do miasta po blisko 9 latach przerwy.

  W inauguracji uczestniczyli również Dyrektor Marketingu Klientów Biznesowych Orange – Artur Stankiewicz oraz Pomysłodawca i Organizator Festiwalu, Prezes Zarządu Outdoor Cinema – Paweł Adamski, którzy wspólnie z gwiazdami symbolicznym klapsem zainaugurowali pierwszą festiwalową projekcję filmową. Goście uroczystego otwarcia obejrzeli przebojową „Furię” z Bradem Pittem, prezentowaną równocześnie w Sopocie oraz Zakopanem.

  OKL_gizycko2Bezpłatne seanse w kinie letnim w Giżycku odbywają się po zmroku we wszystkie środy i czwartki wakacji. Filmy można oglądać zarówno z leżaków na komfortowo usytuowanej widowni, z przycumowanych jachtów, jak i w przypadku trudnych warunków pogodowych – w sali projekcyjnej Ekomariny. W programie kina letniego w Giżycku znalazły się największe hollywoodzkie przeboje w cyklu „Z Orange i mega hitem”: energetyczni „Szybcy i wściekli 7”, „Furia” czy „Everest” oraz najgłośniejsze polskie tytuły ostatnich lat: doskonałe „Panie Dulskie” z Katarzyną Figurą oraz Krystyną Jandą, trzymający w napięciu thriller „11 minut”, czyli polski kandydat do Oscara, z Piotrem Głowackim w jednej z ról ,„Córki dancingu” z Magdaleną Cielecką i Kingą Preis czy „Body/Ciało” z Mają Ostaszewską i Januszem Gajosem. Widzowie w Giżycku w środy i czwartki mogą oglądać te same filmy, co widzowie w Sopocie i Zakopanem.
  Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane już od wielu lat przyciąga tłumy zachwyconych widzów. W tym roku po raz dziewiąty dotrze tam, gdzie wypoczywają miliony Polaków – nad morze, w góry i na Mazury. Codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia na sopockim Molo, zakopiańskich Krupówkach oraz we wszystkie środy i czwartki w Giżycku filmami można rozkoszować się z wygodnych leżaków plażowych, klimatycznych ław góralskich i z przycumowanych w marinie jachtów.

  Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, w Sopocie obowiązuje jedynie bilet wstępu na Molo.

  Najlepsze filmy na festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane!

  Śledźcie nas w darmowej aplikacji Orange Kino Letnie na smartfony oraz na www.OrangeKinoLetnie.wp.pl

  Na festiwal po raz dziewiąty zaprasza Orange.

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere