• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  "Okienko" na świat

  2016-07-05

  System Windows 10 działa już na ponad 300 mln urządzeń na całym świecie. Dzięki temu, że dostępny jest także w wersji na urządzenia mobilne, szybciej uporasz się z pracą i więcej czasu zostanie Ci na przyjemności. Poznaj zalety mobilnego i spójnego środowiska, dzięki któremu codzienne funkcjonowanie stanie się łatwiejsze. 

   

  Windows 10 to najbardziej stabilny i bezpieczny system operacyjny Microsoft, który łączy cenione przez użytkowników rozwiązania znane z poprzednich edycji. Lumia-650-benefit 3-jpgCo ważne, dostępny jest także w wersji mobilnej na smartfonach z logo Microsoft, m.in. Lumia 550, Lumia 650 i Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Wszystko to sprawia, że w „dziesiątce” czujemy się jak w domu. Na przykład dzięki interaktywnym kafelkom dyskretnie sprawdzisz nie tylko ile nowych maili spłynęło w ciągu trwającego spotkania, ale podejrzysz także ich nagłówki – wszystko to z poziomu ekranu głównego.

  Osiągać więcej

  Podczas podróży służbowej, czas oczekiwania na samolot możesz przeznaczyć na pracę. Dzięki Office 365 na Windows 10 masz dostęp do swoich dokumentów i możesz je edytować w dowolnej chwili. W połączeniu z dobrze zaprojektowaną klawiaturą ekranową zarówno tworzenie, jak i edycja plików będą intuicyjne i przyjemne. Kiedy już dojedziesz do biura czy hotelu pracę na dokumentami możesz kontynuować na dużym ekranie. Modele Lumia 950 i Lumia 950 XL oferują tryb Continuum. Po podłączeniu stacji dokującej, monitora, klawiatury i myszki smartfon staje się mobilnym stanowiskiem pracy, działającym pod w pełni funkcjonalnym systemem Windows 10 Mobile. I co ważne – przez cały czas można odbierać połączenia i pisać sms’y. 

  Microsoft-3437Warto podkreślić, że Windows 10 to najbezpieczniejszy w całej historii „okienek” system operacyjny. Ochrona idzie w parze z wygodą i tak na przykład użytkownicy flagowych smartfonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL mogą logować się korzystając z funkcji Hello. Wystarczy spojrzeć na ekran urządzenia, a umieszczona nad nim specjalna kamera rozpozna tęczówkę oka użytkownika, aby system mógł go zalogować.

  Nie tylko w pracy

  W podróży nie może zabraknąć aparatu lub kamery. Nie musisz zabierać ze sobą wielu urządzeń, ponieważ smartfony serii Lumia wykorzystują zaawansowaną optykę i oferują kreatywne funkcje. I tak na przykład Lumia 950, Lumia 950 XL i Lumia 650 posiadają funkcję tzw. ruchomych obrazów, dzięki której uchwycisz atmosferę, jaka towarzyszy ujęciu – smartfon zapisze kilka klatek przed naciśnięciem spustu migawki. Dzięki funkcji zdjęć wzbogaconych poprawisz ujęcia wykorzystując tryb HDR. A jeśli chodzi o filmy to np. modele Lumia 950/950 XL oferują nagrywanie w rozdzielczości 4K – lepiej już być nie może. 

  To, co łączy najnowsze smartfony Microsoft serii Lumia to wydajny system Windows 10 Mobile. Każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Lumia 550 to budżetowy smartfon, dla osób, które chcą korzystać z zalet systemu Windows 10 także na urządzeniu mobilnym, Lumia 650 łączy piękny i dopracowany design z bogactwem możliwości, a modele Lumia 950 i Lumia 950 XL to flagowe smartfony Microsoft, które oferują najlepszą specyfikację oraz szereg niepowtarzalnych rozwiązań, takich jak np. funkcja Hello, czyli odblokowanie jednym spojrzeniem, czy tryb Continuum, który umożliwia pracę jak na komputerze.

  Jeśli właśnie jesteś w drodze, sam zdecyduj czy podróż to dobry moment na pracę, czy może raczej chwila wytchnienia z ulubioną grą czy audiobookiem. Życzymy udanego wyjazdu.

   

  źródło fot.: materiały prasowe

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere