• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Gwiazdy, jaguar i łódź, czyli trzecie urodziny Gosi Strojek

  2016-07-03
  W samym sercu Powiśla tuż przed wakacjami zacumowała łódź motorowa – symbol sportowych pasji projektantki Gosi Strojek, która 22 czerwca obchodziła trzecie urodziny swojej modowej marki. Podczas eventu Gosia oficjalnie otworzyła butik showroom przy ul. Solec 111 oraz w nietypowy sposób zaprezentowała kolekcję. Prezentacja miała formułę otwartą, happeningową, z udziałem rdzennych mieszkańców.

   

  Realne kobiety zamiast modelek

   Event poprowadziła Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, a kolekcję w swobodny sposób zaprezentowały najładniejsze dziewczyny w województwie – finalistki konkursu Miss Polski i Miss Mazowsza 2016. Powierzenie im tej roli udowadnia, że kolekcje sygnowane marką Gosia Strojek są adresowane do realnych kobiet, a nie tylko tych o idealnych wymiarach modelek.

  gosia_strojek2Prezentacja z udziałem mieszkańców

  Prezentacja została zaaranżowana w nietypowej scenerii bram i miejskich podwórek. W przestrzeni z budynkami i ludźmi, zwykle mijanej w pośpiechu, połączonej tego dnia świetną modą i muzyką. Sam event miał formułę happeningową i otwartą na ludzi, czyli taką, jak sama marka Gosia Strojek. W wydarzeniu mogli wziąć udział mieszkańcy okolicznych budynków, przed którymi nikt nie zamykał bram i drzwi. O oprawę muzyczną zadbał duet didżejski Blacss, znany z największych imprez muzycznych w Polsce, takich jak Opener Festival czy Orange Warsaw Festival.

  Atrakcji bez liku

  Z okazji urodzin na gości czekały specjalne oferty cenowe i vouchery na zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym, porady oraz konsultacje stylisty. Spotkaniu towarzyszyła degustacja naturalnych napojów John Lemon, lodów z naturalnych produktów firmy Melody, znakomitych hummusów warzywnych z restauracji MJUD oraz alkoholi Prosecco Treviso, Lech i win serwowanych przez restaurację Mąka i Woda.

  Idea miejsca

  Otwierając butik, Gosia Strojek kierowała się potrzebami swoich klientek i klientów, których przez trzy lata działalności jako marka mogła znakomicie poznać. Miejscu przyświeca idea ruchu. To kreatywna przestrzeń, sprawnie wpisana w dynamikę miasta i rynek mody w Polsce. Projektantka celowo odeszła od próby otwarcia wielkopowierzchniowego atelier, typowego dla salonów sukien ślubnych rodem z lat 90. Nowa przestrzeń mierzy symboliczne 15 m kw. i jest wyrazem aktualnych tendencji zakupowych. Butik ma bowiem pełnić nie tylko rolę punktu spotkań z klientami, stylistami i ludźmi z branży odzieżowej, ale też stanowić centrum dystrybucji kolekcji zakupionych przez internet.

  gosia_strojekWnętrze

  Wnętrze butiku zostało zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami architektonicznymi. Projekt nawiązuje do najlepszych tradycji modernizmu – forma podporządkowana jest funkcji. Na klientki, stylistów i osoby związane z branżą mody czeka też filiżanka kawy i kieliszek wina.

  Adresaci

  Gosia Strojek kieruje nowe miejsce dla ludzi takich jak ona. Mieszkańców dużych aglomeracji, którzy śledzą trendy, ale nie trzymają się ich kurczowo, tylko twórczo je wykorzystują: łączą, żonglują, bawią się modą. To jednocześnie przestrzeń zgodna z charakterem jej kolekcji i dedykowana osobom prowadzącym aktywny tryb życia, które, idąc do pracy albo szykując się na wielkie wyjście, wybiorą dla siebie ubrania z eleganckiej linii „GS”, a po pracy przebiorą się w wygodniejsze ubrania sygnowane logiem linii „STR”. Wszystkich łączy jeden mianownik – mniej lub bardziej aktywnie uprawiają jakieś sporty.

  Oferta 

  W butiku przy ul. Solec 111 można znaleźć nie tylko kolekcje Gosi, ale też partnerskich marek: obuwniczej, biżuteryjnej i akcesoryjnej, wyróżniających się nowatorskim podejściem do projektowania. Mowa m.in. o marce biżuteryjnej Fuerza, czerpiącej inspiracje wprost ze słonecznej Hiszpanii, drukowanej w technologii 3D biżuterii od marki Flambee oraz produkującej ręcznie szyte buty Animalbale i okularowej Votoeyewear.

   

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere