• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Prestiżowy turniej golfowy za nami!

  2016-06-24
  W dniach 11-12 czerwca na polu golfowym Sierra Golf Club w Pętkowicach odbyły się trzy turnieje – druga edycja SKAT International Golf Cup 2016, Junior Golf Cup 2016 oraz SKAT Turniej Towarzyski Drużynowy 2016. W wydarzeniach wzięło udział ponad dwustu zawodników, zaproszonych gości i pracowników Grupy SKAT.

   

  Pogoda dopisała, a warunki na polu golfowym sprzyjały świetnym wynikom oraz ustanowieniu nowych rekordów życiowych.

  W turnieju SIGC 2016 udział wzięli zawodnicy z 16 klubów z Polski i zagranicy. W kategorii Stroke Play Brutto zwyciężył Lech Sokołowski (Sierra GC). W Stableford Netto 0-18 zwyciężyła Anna Rydzkowska (Sierra GC), a w Stableford Netto 18,1-36 Dominika Zbychorska (First Warsaw G&CC).

  Na turniej przyjechała liczna reprezentacja Juniorów. Młodzi zawodnicy odnotowali imponujące wyniki, a w kategorii Junior zwyciężył Maksymilian Biały (Tokary GC). Turniej zaszczycił swoim udziałem Jerzy Dudek – legenda piłki nożnej i znakomity golfista, a gościem specjalnym był Mariusz Czerkawski.

  Grupa SKAT od wielu lat wspiera młodych zawodników klubu piłkarskiego SPS SKAT Olimpic Gdańsk, ale w tym roku postawiła również na promocję golfa wśród najmłodszych. Na Junior Golf Cup 2016 przyjechało kilkadziesiąt dzieci, które walczyły o nagrody w niedzielę, 12 czerwca. Wśród starszych Juniorów wygrała Patrycja Ryszewska (Sierra GC), a w młodszej grupie – Wiktor Milewski (Sierra GC). Nagrody Juniorom wręczał Mariusz Czerkawski, który na co dzień nie tylko jest promotorem hokeja, lecz także ambasadorem golfa wśród dzieci i młodzieży.

  Tegoroczne wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a turniej golfowy organizowany przez Grupę SKAT na stale wpisał się w kalendarz wydarzeń sportowych.

  Zapraszamy za rok na SIGC 2017!

   

  źródło: mat. prasowe

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere